נבחרות הנשים והגברים נערכות לאליפות העולם בפנמה

נבחרות הפלאג במרחק שבועות ספורים מאליפות העולם אשר תתקיים בפנמה בין התאריכים 8-12 באוגוסט. כבר חודשים הנבחרות עובדות קשה כדי לייצג אותנו בכבוד ובגאווה בטורניר ההולך וקרב.

נבחרת הנשים בהובלתה של אליסה סגוסקין צפויה לאתגר לא פשוט אך מתכוננת כבר חודשים רבים. הרכב נבחרת הנשים מכיל שחקניות ותיקות ומוכרות כמו שנה ספרונג ( MVP אליפות אירופה 2015), יעל פרידמן (MVP אליפות העולם 2014 ו-MVP אליפות אירופה 2017), לצד שחקניות חדשות ומבטיחות כמו רבקה ויינברג ודניאלה פרידמן.

את נבחרת הגברים יוביל דוד אבל בזמן שהוא משמש כמאמן-שחקן. נבחרת זו תציג הרכב ותיק ומנוסה ובין היתר לדוד אבל תהיה את האפשרות לבחור מבין מגוון שחקנים כמו דני איסמן (MVP אליפות העולם 2014), ובנימין שולץ, לצד שחקנים צעירים כגון דני מיכאלוב, ערן רועי וגדעון חזוני.

ישראל שולחת שתי נבחרות מלאות תודות לתמיכתם המסורה של איירה קליינמן, וסיימון פאליק. משפחת קראפט התומכת במגוון מסגרות בפוטבול בישראל נתנה גם השנה את תמיכתה למשלחת זו, ועל כן כל שחקני ושחקניות הנבחרת יענדו טלאי עם ראשי התיבות MHK לזכרה של מיירה קראפט ע"ה. לעדכונים ושידורים ישירים המשיכו לעקוב כאן, באינסטגרם ובעמוד הפייסבוק של ההתאחדות.

נבחרת הנשים:

# שם פרטי שם משפחה תפקיד
4 שנה ספרונג QB
5 ג'סיקה סגוסקין WR
6 רחל שמידמן C
7 יעל פרידמן WR
8 שרית ביילי CB/R
10 אביבה סינגר CB
11 אסתי שי CB
12 טובה פיורר WR
13 אילנה אבל R
17 רבקה ויינברג R/WR
21 דניאלה פרידמן CB
24 שרה מייזנברג S

נבחרת הגברים:

# שם פרטי שם משפחה תפקיד
2 יהונתן קורן CB/S
4 אברהמי פרקש QB
6 ערן רועי CB
8 יונתן אפרת C
11 דוד טובר CB/S
14 בנימין שולץ CB
15 אפי משען CB
20 דני איסטמן CB/S
22 אבי שמרוט R
23 דוד אבל WR
52 לייב סקלאר CB
81 גדעון חזוני WR
87 דני מיכאלוב WR
88 גדעון רייז WR