משחקים LIVE

כל שבוע יעודכנו המשחקים לשבוע הנוכחי עם קישורים לדיווחי המשחקים כאן:

 

עונה סדירה שבוע 15

יום חמישי, 5.3.20, בשעה 20:00 פטישי רמת השרון נגד חלוצי תל אביב

יום שישי, 6.3.20, בשעה 10:00 חיפה אנדרדוגס נגד אריות ירושלים

מוצאי שבת, 7.3.20, בשעה 20:30 בית שמש מורדי יהודה נגד הנחיל השחור באר שבע

 

עונה סדירה שבוע 14

יום חמישי, 27.2.20, בשעה 20:00  אריות ירושלים נגד חלוצי תל אביב

יום שישי, 28.2.20, בשעה 10:00  פטישי רמת השרון נגד כסופי הגב מזכרת בתיה

מוצאי שבת, 29.2.20, בשעה 21:15   בית שמש מורדי יהודה נגד חיפה אנדרדוגס

 

עונה סדירה שבוע 13

יום חמישי, 20.2.20, בשעה 20:00 פטישי רמת השרון נגד בית שמש מורדי יהודה

יום שישי, 21.2.20, בשעה 10:00 חיפה אנדרדוגס נגד הנחיל השחור באר שבע

יום שישי, 21.2.20, בשעה 10:00  כסופי הגב מזכרת בתיה נגד חלוצי תל אביב

 

עונה סדירה שבוע 12

יום שישי, 14.2.20, בשעה 10:00 כסופי הגב מזכרת בתיה נגד אריות ירושלים

 

עונה סדירה שבוע 11

יום חמישי, 6.2.20, בשעה 20:00 הנחיל השחור באר שבע נגד אריות ירושלים

מוצאי שבת, 8.2.20, בשעה 20:30 בית שמש מורדי יהודה נגד כסופי הגב מזכרת בתיה

מוצאי שבת, 8.2.20, בשעה 21:15 חלוצי תל אביב נגד חיפה אנדרדוגס

 

עונה סדירה שבוע 10

יום חמישי, 30.1.20, בשעה 20:00 אריות ירושלים נגד בית שמש מורדי יהודה

יום שישי, 31.1.20, בשעה 09:30 כסופי הגב מזכרת בתיה נגד חיפה אנדרדוגס

מוצאי שבת, 1.2.20, בשעה 20:30 חלוצי תל אביב נגד פטישי רמת השרון

 

עונה סדירה שבוע 9

יום חמישי, 23.1.20, בשעה 20:00 הנחיל השחור באר שבע נגד פטישי רמת השרון

 

עונה סדירה שבוע 8

יום חמישי, 16.1.20, בשעה 20:00 הנחיל השחור באר שבע נגד בית שמש מורדי יהודה

יום שישי, 17.1.20, בשעה 10:00 כסופי הגב מזכרת בתיה נגד פטישי רמת השרון

מוצאי שבת, 18.1.20, בשעה 20:30 חלוצי תל אביב נגד אריות ירושלים

 

עונה סדירה שבוע 7

יום חמישי, 9.1.20, בשעה 20:00 הנחיל השחור באר שבע נגד כסופי הגב מזכרת בתיה

יום שישי, 10.1.20, בשעה 09:30 חיפה אנדרדוגס נגד חלוצי תל אביב

 

עונה סדירה שבוע 6

יום שישי, 3.1.20, בשעה 10:00 פטישי רמת השרון נגד חיפה אנדרדוגס 

מוצאי שבת, 4.1.20, בשעה 20:30 חלוצי תל אביב נגד בית שמש מורדי יהודה

 

עונה סדירה שבוע 5

יום חמישי, 26.12.19, בשעה 20:00 אריות ירושלים נגד בית שמש מורדי יהודה

מוצאי שבת, 28.12.19, בשעה 20:40 פטישי רמת השרון נגד הנחיל השחור באר שבע

 

עונה סדירה שבוע 4

יום חמישי, 19.12.19, בשעה 20:00 אריות ירושלים נגד הנחיל השחור באר שבע

יום שישי, 20.12.19, בשעה 09:30 כסופי הגב מזכרת בתיה נגד חיפה אנדרדוגס 

 

עונה סדירה שבוע 3

מוצאי שבת, 14.12.19, בשעה 20:00 חלוצי תל אביב נגד כסופי הגב מזכרת בתיה

 

עונה סדירה שבוע 2

יום חמישי, 5.12.19, בשעה 20:00 אריות ירושלים נגד פטישי רמת השרון

יום שישי, 6.12.19, בשעה 10:00 חיפה אנדרדוגס נגד מורדי יהודה

יום שישי, 6.12.19, בשעה 10:00 הנחיל השחור באר שבע נגד חלוצי תל אביב

 

עונה סדירה שבוע 1

יום חמישי, 28.11.19, בשעה 20:00 אריות ירושלים נגד חיפה אנדרדוגס

יום שישי, 29.11.19, בשעה 10:00 כסופי הגב מזכרת בתיה נגד הנחיל השחור באר שבע

מוצאי שבת, 30.11.19, בשעה 20:45 פטישי רמת השרון נגד בית שמש מורדי יהודה

 

 

קדם עונה שבוע 2

יום חמישי, 21.11.19, בשעה 20:00  הנחיל השחור באר שבע נגד חלוצי תל אביב (נדחה)

יום שישי, 22.11.19, בשעה 10:00 כסופי הגב מזכרת בתיה נגד פתח תקוה טרופרס

 

קדם עונה שבוע 1

יום חמישי, 14.11.19, בשעה 20:15  מורדי יהודה נגד אריות ירושלים

יום שישי, 15.11.19, בשעה 10:00 פטישי רמת השרון נגד חיפה אנדרדוגס