לוח משחקים IFL עונת 2018-19

לוח המשחקים של ליגת הפוטבול הישראלית ע"ש משפחת קראפט.

קישור ללוחות המשחקים הקבוצתיים.

טורניר פתיחת עונה: 26.10.18 בשעה 8:30 בירושלים.

שבוע WEEK תאריך DATE בית חוץ שעה TIME תוצאה SCORE Home Team Away Team
קדם 1 1.11.18 אריות ירושלים פתח תקוה טרופרס 20:00  44:46 Jerusalem Lions Petah Tikva Troopers
קדם 1 2/11/18 פטישי רמת השרון חיפה אנדרדוגס 10:00  8:28 Ramat Hasharon Hammers Haifa Underdogs
קדם 2 9/11/18 כסופי הגב מזכרת בתיה חלוצי תל אביב 10:00  12:26 Mazkeret Batya Silverbacks Tel Aviv Pioneers
קדם 2 10.11.18 הנחיל השחור באר שבע מורדי יהודה 21:00  32:42 Beersheva Black Swarm Judean Rebels
1 15.11.18 אריות ירושלים* חלוצי תל אביב 20:00 Jerusalem Lions* Tel Aviv Pioneers
1 16.11.18 חיפה אנדרדוגס כסופי הגב מזכרת בתיה 10:00 Haifa Underdogs Mazkeret Batya Silverbacks
1 16.11.18 פתח תקוה טרופרס מורדי יהודה 10:00 Petah Tikva Troopers Judean Rebels
1 17.11.18 הנחיל השחור באר שבע פטישי רמת השרון 21:00 Beersheva Black Swarm Ramat Hasharon Hammers
2 22.11.18 מורדי יהודה* הנחיל השחור באר שבע 20:00 Judean Rebels* Beersheva Black Swarm
2 22.11.18 פתח תקוה טרופרס חיפה אנדרדוגס 20:30 Petah Tikva Troopers Haifa Underdogs
2 23.11.18 כסופי הגב מזכרת בתיה חלוצי תל אביב 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Tel Aviv Pioneers
2 24.11.18 פטישי רמת השרון אריות ירושלים 20:15 Ramat Hasharon Hammers Jerusalem Lions
3 29.11.18 חיפה אנדרדוגס* פטישי רמת השרון 20:00 Haifa Underdogs* Ramat Hasharon Hammers
3 30.11.18 חלוצי תל אביב פתח תקוה טרופרס 10:00 Tel Aviv Pioneers Petah Tikva Troopers
4 6.12.18 מורדי יהודה* אריות ירושלים 20:00 Judean Rebels* Jerusalem Lions
4 8.12.18 הנחיל השחור באר שבע כסופי הגב מזכרת בתיה 21:00 Beersheva Black Swarm Mazkeret Batya Silverbacks
5 13.12.18 פטישי רמת השרון* חלוצי תל אביב 20:00 Ramat Hasharon Hammers* Tel Aviv Pioneers
5 14.12.18 חיפה אנדרדוגס אריות ירושלים 10:00 Haifa Underdogs Jerusalem Lions
5 14.12.18 כסופי הגב מזכרת בתיה פתח תקוה טרופרס 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Petah Tikva Troopers
6 20.12.18 הנחיל השחור באר שבע* חיפה אנדרדוגס 20:00 Beersheva Black Swarm* Haifa Underdogs
6 21.12.18 כסופי הגב מזכרת בתיה מורדי יהודה 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Judean Rebels
7 27.12.18 מורדי יהודה* פתח תקוה טרופרס 20:00 Judean Rebels* Petah Tikva Troopers
7 28.12.18 חלוצי תל אביב פטישי רמת השרון 10:00 Tel Aviv Pioneers Ramat Hasharon Hammers
7 29.12.18 הנחיל השחור באר שבע אריות ירושלים 21:00 Beersheva Black Swarm Jerusalem Lions
8 3.1.19 פתח תקוה טרופרס פטישי רמת השרון 20:30 Petah Tikva Troopers Ramat HaSharon Hammers
8  4.1.19 כסופי הגב מזכרת בתיה הנחיל השחור באר שבע 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Beersheva Black Swarm
8 4.1.19 חלוצי תל אביב מורדי יהודה 10:00 Tel Aviv Pioneers Judean Rebels
9 10.1.19 אריות ירושלים* פתח תקוה טרופרס 20:00 Jerusalem Lions* Petah Tikva Troopers
9 11.1.19 כסופי הגב מזכרת בתיה חיפה אנדרדוגס 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Haifa Underdogs
10 17.1.19 מורדי יהודה* חיפה אנדרדוגס 20:00 Judean Rebels* Haifa Underdogs
10 18.1.19 חלוצי תל אביב אריות ירושלים 10:00 Tel Aviv Pioneers Jerusalem Lions
10 19.1.19 פטישי רמת השרון הנחיל השחור באר שבע 20:15 Ramat Hasharon Hammers Beersheva Black Swarm
11 24.1.19 אריות ירושלים* כסופי הגב מזכרת בתיה 20:00 Jerusalem Lions* Mazkeret Batya Silverbacks
11 25.1.19 פטישי רמת השרון מורדי יהודה 10:00 Ramat Hasharon Hammers Judean Rebels
11 25.1.19 חיפה אנדרדוגס פתח תקוה טרופרס 10:00 Haifa Underdogs Petah Tikva Troopers
11 26.1.19 הנחיל השחור באר שבע חלוצי תל אביב 21:00 Beersheva Black Swarm Tel Aviv Pioneers
12 7.2.19 אריות ירושלים* מורדי יהודה 20:00 Jerusalem Lions* Judean Rebels
12 8.2.19 חיפה אנדרדוגס חלוצי תל אביב 10:00 Haifa Underdogs Tel Aviv Pioneers
12 8.2.19 פתח תקוה טרופרס הנחיל השחור באר שבע 10:00 Petah Tikva Troopers Beersheva Black Swarm
12 9.2.19 פטישי רמת השרון כסופי הגב מזכרת בתיה 20:15 Ramat Hasharon Hammers Mazkeret Batya Silverbacks
פלייאוף 14/15.2.19 משחק WILD CARD GAME
פלייאוף 21.2.19 משחק חצי גמר SEMIFINAL
פלייאוף 22.2.19 משחק חצי גמר SEMIFINAL
גמר 28.2.19 ישרא-בול 12! מרכז הספורט ע"ש משפחת קראפט, 19:15
*משחק משודר ממרכז הספורט ע"ש משפחת קראפט *LIVE broadcast from the Kraft Family Sports Campus