לוח משחקים עונת 2019-20 Season Schedule

לוח משחקים ע"פ קבוצה Team-by-team schedules

תאריך בית חוץ שעה תוצאה Score Home Away
טורניר פתיחה 8.11.19 8:30 Opening Tournament
קדם 14.11.19 הנחיל השחור באר שבע חלוצי תל אביב 20:00 Beersheva Black Swarm Tel Aviv Pioneers
קדם 15.11.19 פטישי רמת השרון חיפה אנדרדוגס 10:00  Ramat HaSharon Hammers Haifa Underdogs
קדם 16.11.19 בית שמש מורדי יהודה אריות ירושלים 20:30 Beit Shemesh Judean Rebels Jerusalem Lions
קדם 22.11.19 כסופי הגב מזכרת בתיה פתח תקוה טרופרס 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Petah Tikva Troopers
שבוע 1 28.11.19 אריות ירושלים חיפה אנדרדוגס 20:00 Jerusalem Lions Haifa Underdogs
שבוע 1 29.11.19 פתח תקוה טרופרס חלוצי תל אביב 10:00 Petah Tikva Troopers Tel Aviv Pioneers
שבוע 1 29.11.19 כסופי הגב מזכרת בתיה הנחיל השחור באר שבע 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Beersheva Black Swarm
שבוע 1 30.11.19 בית שמש מורדי יהודה פטישי רמת השרון 20:30 Beit Shemesh Judean Rebels Ramat HaSharon Hammers
שבוע 2 5.12.19 אריות ירושלים פטישי רמת השרון 20:00 Jerusalem Lions Ramat HaSharon Hammers
שבוע 2 5.12.19 פתח תקוה טרופרס כסופי הגב מזכרת בתיה 20:30 Petah Tikva Troopers Mazkeret Batya Silverbacks
שבוע 2 6.12.19 חלוצי תל אביב הנחיל השחור באר שבע 10:00 Tel Aviv Pioneers Beersheva Black Swarm
שבוע 2 6.12.19 חיפה אנדרדוגס בית שמש מורדי יהודה 10:00 Haifa Underdogs Beit Shemesh Judean Rebels
שבוע 3 19.12.19 פטישי רמת השרון חלוצי תל אביב 20:00 Ramat HaSharon Hammers Tel Aviv Pioneers
שבוע 3 20.12.19 הנחיל השחור באר שבע פתח תקוה טרופרס 10:00 Beersheva Black Swarm Petah Tikva Troopers
שבוע 3 20.12.19 חיפה אנדרדוגס כסופי הגב מזכרת בתיה 10:00 Haifa Underdogs Mazkeret Batya Silverbacks
שבוע 3 21.12.19 בית שמש מורדי יהודה אריות ירושלים 20:30 Beit Shemesh Judean Rebels Jerusalem Lions
שבוע 4 26.12.19 פתח תקוה טרופרס חיפה אנדרדוגס 20:30 Petah Tikva Troopers Haifa Underdogs
שבוע 4 27.12.19 כסופי הגב מזכרת בתיה בית שמש מורדי יהודה 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Beit Shemesh Judean Rebels
שבוע 4 27.12.19 חלוצי תל אביב אריות ירושלים 10:00 Tel Aviv Pioneers Jerusalem Lions
שבוע 4 28.12.19 פטישי רמת השרון הנחיל השחור באר שבע 20:30 Ramat HaSharon Hammers Beersheva Black Swarm
שבוע 5 9.1.20 אריות ירושלים פתח תקוה טרופרס 20:00 Jerusalem Lions Petah Tikva Troopers
שבוע 5 10.1.20 חיפה אנדרדוגס חלוצי תל אביב 10:00 Haifa Underdogs Tel Aviv Pioneers
שבוע 5 10.1.20 כסופי הגב מזכרת בתיה פטישי רמת השרון 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Ramat HaSharon Hammers
שבוע 5 11.1.20 בית שמש מורדי יהודה הנחיל השחור באר שבע 20:30 Beit Shemesh Judean Rebels Beersheva Black Swarm
שבוע 6 16.1.20 הנחיל השחור באר שבע חיפה אנדרדוגס 20:00 Beersheva Black Swarm Haifa Underdogs
שבוע 6 16.1.20 פתח תקוה טרופרס פטישי רמת השרון 20:30 Petah Tikva Troopers Ramat HaSharon Hammers
שבוע 6 17.1.20 חלוצי תל אביב בית שמש מורדי יהודה 10:00 Tel Aviv Pioneers Beit Shemesh Judean Rebels
שבוע 6 17.1.20 כסופי הגב מזכרת בתיה אריות ירושלים 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Jerusalem Lions
שבוע 7 30.1.20 הנחיל השחור באר שבע כסופי הגב מזכרת בתיה 20:00 Beersheva Black Swarm Mazkeret Batya Silverbacks
שבוע 7 30.1.20 פטישי רמת השרון בית שמש מורדי יהודה 20:00 Ramat HaSharon Hammers Beit Shemesh Judean Rebels
שבוע 7 31.1.20 חלוצי תל אביב פתח תקוה טרופרס 10:00 Tel Aviv Pioneers Petah Tikva Troopers
שבוע 7 31.1.20 חיפה אנדרדוגס אריות ירושלים 10:00 Haifa Underdogs Jerusalem Lions
שבוע 8 6.2.20 אריות ירושלים הנחיל השחור באר שבע 20:00 Jerusalem Lions Beersheva Black Swarm
שבוע 8 7.2.20 פטישי רמת השרון חיפה אנדרדוגס 10:00 Ramat HaSharon Hammers Haifa Underdogs
שבוע 8 7.2.20 כסופי הגב מזכרת בתיה חלוצי תל אביב 10:00 Mazkeret Batya Silverbacks Tel Aviv Pioneers
שבוע 8 8.2.20 בית שמש מורדי יהודה פתח תקוה טרופרס 20:30 Beit Shemesh Judean Rebels Petah Tikva Troopers
שבוע 9 20.2.20 הנחיל השחור באר שבע בית שמש מורדי יהודה 20:00 Beersheva Black Swarm Beit Shemesh Judean Rebels
שבוע 9 21.2.20 פתח תקוה טרופרס אריות ירושלים 10:00 Petah Tikva Troopers Jerusalem Lions
שבוע 9 21.2.20 חלוצי תל אביב חיפה אנדרדוגס 10:00 Tel Aviv Pioneers Haifa Underdogs
שבוע 9 22.2.20 פטישי רמת השרון כסופי הגב מזכרת בתיה 20:00 Ramat HaSharon Hammers Mazkeret Batya Silverbacks
שבוע 10 27.2.20 אריות ירושלים חלוצי תל אביב 20:00 Jerusalem Lions Tel Aviv Pioneers
שבוע 10 28.2.20 הנחיל השחור באר שבע פטישי רמת השרון 10:00 Beersheva Black Swarm Ramat HaSharon Hammers
שבוע 10 28.2.20 חיפה אנדרדוגס פתח תקוה טרופרס 10:00 Haifa Underdogs Petah Tikva Troopers
שבוע 10 29.2.20 בית שמש מורדי יהודה כסופי הגב מזכרת בתיה 20:30 Beit Shemesh Judean Rebels Mazkeret Batya Silverbacks
רבע גמר 5/6.3.20 TBD Wild Card
חצי גמר 12.3.20 TBD Semifinals
חצי גמר 13.3.20 TBD Semifinals
ישרא-בול 13 19.3.20 19:15 Israel Bowl XIII