פתיחה מרשימה לחלוצים בטורניר פתיחת עונה

העונה ה-12 של ליגת הפוטבול הישראלית ע"ש משפחת קראפט נפתחה ביום שישי האחרון עם טורניר הבזק המסורתי. כשלוש מאות משחקני הליגה הגיעו לקמפוס הספורט ע"ש משפחת קראפט בירושלים ושיחקו 5 משחקים כל אחת.

שובם של הפטישים

פטישי רמת השרון חזרו העונה לפעילות אחרי עונת הפסקה ורשמה גם ניצחון בכורה לקבוצה המחודשת. התופס הצעיר רופיג בבייב, בוגר ליגת הנוער ע"ש משפחת קראפט, הרשים במדי הפטישים. חלוצי תל אביב לא הפסידו בטורניר ורשמו 4 נצחונות לצד תיקו נגד מורדי יהודה. הקוורטרבק בן לנדון והתופס שי הילמן הרשימו בהתקפת ת"א, ואסף כץ הוביל כהרגלו את ההגנה. האלופה המכהנת אריות ירושלים הרשימה כרגיל והיא עדיין הקבוצה עם המטרה על הגב, שהקבוצות האחרות צריכות לנצח אם הן תרצינה לקחת את התואר. פתח תקוה טרופרס מראים כרגיל נשקים קטלניים בעמדת הרסיבר, עם דני בריבוע (איסטמן ומיכאלוב), וקו התקפה של חמישה שחקנים אמור לתת לאברהמי פרקש הרבה זמן למסור.

מורדי יהודה נראו קצת חלשים בסקונדרי אבל מחוזקים בעמדת הרץ עם יוסף בן-חמו. יחד עם מנדלוביץ ויואל יוז, בן-חמו כנראה יוביל את ההתקפה הכתומה. הנחיל השחור באר שבע הראו הרבה מאוד אנרגיות, במיוחד בצד ההגנתי של הכדור, וינסו העונה לתת פייט לגדולות. האנדרדוגס מחיפה נהנים מחזרתו של מאט קאופמן לעמדת הקוורטרבק אחרי עונה על הקווים, וכסופי הגב מזכרת בתיה נראו די בסדר בהגנה וניכר שהם עדיין מחפשים פתרונות בהתקפה.

 

הטבלה הסופית של הטורניר:

W T L
Pioneers 4 1 0 חלוצים
Troopers 4 0 1 טרופרס
Lions 4 0 1 אריות
Rebels 3 1 1 מורדים
Black Swarm 2 0 3 הנחיל השחור
Underdogs 1 0 4 אנדרדוגס
Hammers 1 0 4 פטישים
Silverbacks 0 0 5 כסופי הגב