נצחונות גדולים לירושלים וחיפה

תמונת שער: גד פוגל

אריות 'ביג בלו' ירושלים 56 – הנחיל השחור באר שבע 14

נתוני משחק

בקרב בין שתי הקבוצות האחרונות בליגה שנותרו ללא הפסד, האריות לא השאירו ספק והצהירו שהם עדיין האלופה עד תבוא טוענת לכתר ותוכיח שהיא ראויה יותר.

האריות, עם דוד אבל בעמדת הקוורטרבק, פתחו עם טאצ'דאון בהתקפה הראשונה, ובהתקפה הבאה של באר שבע, מנחם דובין יירט מסירה של עידו אבני והחזיר את הכדור לט"ד ירושלמי נוסף. באר שבע מיד עלו על הלוח, כאשר דוד רבינסקי חסם את בעיטת ההמרה של ירושלים והחזיר את הכדור ל-2 נקודות הגנתיות. אחרי שני ט"ד נוספים של ירושלים, חניכיו של אריאל בק צימקו את התוצאה ל 26-8 אחרי מסירה קצרה של אבני לרוני הייז, והייז התחמק מכמה מגנים בדרך לאנד-זון.

אחרי ט"ד של דוד פיטוסי, אבני והייז שוב התחברו לטאצ'דאון, אבל משם הכל זרם לטובת האריות. האריות אמנם איבדו 4 כדורים, אבל הנחיל השחור איבד 8 ונתן לאריות פעמיים נקודות בהגנה (סייפטי בנוסף לפיק-6). דני מיכאלוב, שיחד עם הייז אמורים להוות צמד התופסים המסוכנים בליגה, נראה מאוד מצוברח מחוסר הכימיה והתקשורת בינו לבין אבני, ובאר שבע חייבים לשפר את ההיבט הזה של המשחק אם הם רוצים לתת פייט לאריות בפלייאוף.

שתי הקבוצות תשחקנה השבוע – באר שבע בחוץ במוצאי שבת נגד רמת השרון וירושלים "בחוץ" בקראפט נגד המורדים בחנוכה-בול המסורתי.

 

חיפה 'נימו' אנדרדוגס 21 – כסופי הגב 'י.ע.ר פאביו' מזכרת בתיה 0 

אסנפלד
צילם: גד פוגל

נתוני משחק

תמונות מאת גד פוגל

אופק אסנפלד והלל מרן רצו ביחד למעל 200 יארדים והגנת האנדרדוגס השאירה את מזכרת על 130 יארדים ו-0 נקודות. חיפה איבדה ארבעה כדורים אבל כסופי הגב לא הצליחו לתרגם אותם לנקודות. ליאור רייף, אחד הרצים המובילים בליגה העונה בינתיים, הסתפק ב-33 יארדים בלבד. מקסים לוין, המטרה המרכזית של אייזיקוביץ, סיים עם 6 תפיסות ל-48 יארד. למרות מזג האוויר הנאה, היה יום די מחריד במשחק המסירות. שני הקוורטרבקים, אייזיקוביץ וש"י כרם, השלימו ביחד 11/36 מסירות ל-55 יארדים בלבד, עם 4 מסירות שיורטו וט"ד אחד.

את הגנת חיפה הובילו רודי רטנר (7 תיקולים והפלת ק"ב), מיכה אלון (7) ויהב סיסו (שני תיקולים, שני יירוטים, שתי הטיות).אברהם רמר וליעד ורסולקר רשמו 11 כ"א עבור הגנת כסופי הגב, ששיחקה 20 מהלכים יותר מההתקפה שלהם.

חיפה תתארח בשבוע הבא ברמת השרון ובעוד שבועיים כסופי הגב יתארחו בבאר שבע.