חיפה ופתח תקוה טיילו לניצחון

חיפה 'נימו' אנדרדוגס ופתח תקוה טרופרס טיילו לנצחונות בסוף השבוע האחרון. ביום חמישי, בחמישי באיזי חיפה ניצחה בירושלים את פטישי רמת השרון 40-0 ופתח תקוה ינצחה בקלות את חלוצי תל אביב 42-6 ביום שישי במגרש המחודש באוניברסיטת תל אביב.

תמונת שער: שירן נגר

חיפה 'נימו' אנדרדוגס 40 – פטישי רמת השרון 0

נתוני משחק

צילום משחק – חמישי באיזי – מאת מדברים תקשורת

חיפה לחצה על הגז בתחילת המשחק ולא הסתכלה לאחור. הריסון דיוק-פרנלי היה איש רב-פעלים במשחק, עם שני ט"ד בתפיסה ושני יירוטים בהגנה. חיפה שיחקה את המשחק הקלאסי שלה – ריצות באמצע ומסירות קצרות שמסדרות מסירות ארוכות. ההגנה גם עבדה יפה, בהובלת שני הצעירים שעלו מהנוער, שחר עדי ויהב סיסו, והחזיקה את רמת השרון על 99 יארד בהתקפה למשחק. סיסו גם היה מושלם בבעיטות עם 2 שערי שדה ו-3 בעיטות המרה.

שלושה קוורטרבקים שונים קיבלו סנאפים אצל רמת השרון – ארז ממן, עדי תותח וגבריאל יעקובסון. כולם חיפשו את התופס רופיג בבייב אבל הגנת חיפה כיסתה אותו היטב רוב המשחק. הפטישים חסרו גם את דנאל מיטיאקוב בעמדת הרץ. יאיר בן-משה פתח במקומו והצליח להשיג מיד פעם יארדים אחרי מגע.

הפטישים "יארחו" בשבוע הבא בחמישי באיזי את היריבה החדשה/ישנה חלוצי תל אביב וחיפה תארח בשבוע הבא את האלופה אריות ירושלים.

 

פתח תקוה טרופרס 42 – חלוצי תל אביב 6

נתוני משחק

תמונות מאת שירן נגר

פתח תקוה לא התקשתה במיוחד במשחק נגד קבוצה שהיתה בעבר הלא-רחוק יריבה קשוחה. מי שמחזיק העונה את ההתקפה הוא התופס המצויין דני מיכאלוב, שכמובן צריך גם קוורטרבק וקו התקפה כדי שיוכל בכלל לתפקד. הוא מצא את עצמו יותר מידי פעמים בשמירה אישית ואברהמי פרקש השלים אליו 2 מסירות ל-2 טאצ'דאונים, ומיכאלוב הוסיף עוד ט"ד בריצה. העבודה של מיכאלוב גם מפנה את דני איסטמן להתמקד בעיקר בקבוצות המיוחדות ובהגנה, והוא נתן הופעה עם החזרת הרחקה לט"ד, 11 תיקולים וגרם לשתי השמטות.

צילום: שירן נגר

תל אביב מאוד מתקשה בהתקפה והצליחו סוף סוף לערב את עמית קולטון במשחק. בן לנדון רץ לט"ד לפני המחצית ושימח מאוד את הקהל שהגיע לאוניברסיטה לעודד. לנדון לא קיבל הרבה עזרה מהתופסים שלו ובכל זאת השלים מעל מחצית מהמסירות שלו. ההגנה התל-אביבית התעוררה במחצית השניה ומנעה מהטרופרס נקודות למשך כל המחצית, ומזה הקבוצה יכולה להתעודד.

שתי הקבוצות תנוחנה השבוע אחרי פתיחת עונה עם 3 משחקים רצופים. תל אביב תתארח בחמישי באיזי בירושלים אצל פטישי רמת השרון, ופתח תקוה, שכרגע מובילה את טבלת הליגה, תשחק בחוץ נגד מזכרת בתיה ביום שישי הבא.