דירוג העוצמה של אפי – שבוע 12

 

מקום 1 – אריות ירושלים 8-0 (שבוע שעבר 1)- ההתקפה של האריות, שלא הגיעה לפתיחת העונה, נמצאת שם ובענק. דוד אבל נתן משחק ענק בעזרתו הגדולה של אזי ג'סקי המעולה והצליחו להראות שגם בלי משחק ריצה הם מסוגלים לעשות נקודות. ההגנה של האריות עשתה את העבודה כמו שהתרגלנו לראות והם יגיעו השבוע לתל אביב למשחק שאמור להיות מרתק.

מקום 2 – חיילי פתח תקווה 7-1 (2)- פתח תקווה ממשיכה להיראות דומיננטית והשבוע הם נראו מדהים מול קבוצה חצי מפורקת בדמותה של רמת השרון. ההתקפה נראתה טוב גם בלי דני מיכאלוב וקו ההגנה העלה רמה בדיוק בזמן הנכון.

מקום 3 – חלוצי תל אביב 6-2 (3)- החלוצים אמנם ניצחו בבאר שבע במוצאי שבת אבל יש להם הרבה מה לתקן לפני המשחק מול האריות ביום שישי הקרוב. ההתקפה הסתדרה בלי 3 שחקנים חשובים (יניב קובלסקי, יובל פנטה, עמית קולטון) אך בהגנה יש להם הרבה מה לדאוג אם באר שבע הצליחה לשים 26 נקודות על הלוח. אם הם לא ימצאו פיתרון מהיר, המשחק בשישי יכול להיגמר כמו המשחק מול פתח תקווה מוקדם יותר העונה.

מקום 4 – כלבי השאול חיפה 2-4 (5)- הכנתי לכם הפתעה קטנה- חיפה אמנם לא הצליחה להתמודד מול ההגנה החזקה של האריות אך רוח הלחימה והיכולת שלהם לשחק באוקטן גבוה בכל שלבי המשחק שמים אותם במצב מצוין לקראת הפלייאוף. חיזוק או 2 בהגנה זה בדיוק מה שהם היו צריכים והם מצאו את זה בדמותו של לי שקד. ההתקפה מאוד התקשתה מול האריות אבל מדובר בהגנה הטובה בליגה ולכן הם צריכים לצאת עם ראש מורם לקראת סיום העונה.

מקום 5 – פטישי רמת השרון 4-4 (4)- אין ספק שרמת השרון זה הסיפור העצוב של העונה. פוטבול הוא ספורט עם הרבה פציעות ואף אחד לא חווה יותר פציעות העונה מאשר הפטישים. הניצחונות שלהם מוקדם יותר העונה (כולל על חיפה) יתנו להם ככל הנראה לארח את רבע הגמר. הם צריכים לעשות מאמץ להכשיר כמה שיותר שחקנים לקראת המשחקים האלה כי כרגע קשה לי לראות אותם מנצחים משחק פלייאוף.

מקום 6 – מורדי יהודה 1-6 (6)- המורדים נחו בשבוע שעבר וינסו למצוא את הפתרונות לבעיות ההפסדים שלהם. הם יפגשו את מזכרת בתיה השבוע בתקווה להשיג את הניצחון השני שלהם העונה.

מקום 7 – הנחיל השחור באר שבע 2-5 (7)- הנחיל אמנם הפסידו במוצאי שבת מול החלוצים אבל אם יש משהו שאמור להוציא אותם מעודדים זאת ההתקפה שהופיעה בשבועיים האחרונים. הם מצליחים לעשות נקודות ולתת להגנה שלהם קצת מנוחה בין מהלכים ואיך שהליגה מתפתחת הם רחוקים ניצחון או 2 מעלייה לפלייאוף בעונה השניה ברציפות .זה צריך לתת להם הרבה מוטיבציה להמשך העונה. אם ההגנה תצליח להיות קצת יותר קמצנית אולי הם גם יצליחו להפתיע.

מקום 8 – כסופי הגב מזכרת בתיה 0-8 (8)- מזכרת בתיה לא שיחקה השבוע וסביר להניח שהסיכוי האחרון שנשאר להם יהיה במשחק הקרוב מול מורדי יהודה שלא מצליחים לסיים משחקים. עם כמה שהאופציה הזאת נשמעת מפתיעה, מזכרת בתיה הראו במשחקם האחרון משחק ריצה מעולה שזאת החולשה הגדולה של המורדים.

 

 

כל הקבוצות ישחקו בשבוע הקרוב עם 4 משחקים מעניינים

ביום חמישי רמת השרון תארח את באר שבע בשעה 20:00

שעה אחר כך מורדי יהודה תנסה להשיג את ניצחונה השני העונה מול מזכרת בתיה במעלה אדומים 21:00

ביום שישי חלוצי תל אביב יארחו את אריות ירושלים לשחזור של חצי הגמר מהעונה שעברה 10:30

במוצאי שבת חיפה תארח את פתח תקווה בשעה 21:15