דירוג העוצמה של אפי

סוף שבוע מלא עם 3 משחקים סידר לנו קצת תזוזה בדירוג

מקום 1 אריות ירושלים 7-0 (בדירוג הקודם 1) – האריות לא שיחקו השבוע אבל אחרי עוד ניצחון בשיניים מול היריבה העירונית, האריות מרגישים בנוח עם עצמם העונה גם כשהם משחקים עם מחליפים למשך רבע שלם.

מקום 2 חיילי פתח תקווה 6-1 (2)- פתח תקווה ניצחה כצפוי את מזכרת בתיה ולא שיחקה בשבוע שעבר. עם המקום השני כמעט ומובטח אפשר לצפות מהקבוצה מפתח תקווה לנסות למצוא דברים חדשים ולנסות כל מיני דברים קטנים כדי להיות מוכנים לשלב הפלייאוף

מקום 3 חלוצי תל אביב 5-2 (3)- החלוצים, ששוב הציגו משחק מסירה רחוק ממשכנע, הצליחו לנצח את רמת השרון הפצועה אבל עדיין יש מה לחפש כדי למצוא את המתכון הנכון.

מקום 4 פטישי רמת השרון 4-3 (4)- רמת השרון אמנם מאוד פצועה אבל היא הראתה ביום שישי שהיא עדיין מסוגלת להתמודד במידה והסגל שלה מופיע למשחק וזה קרה למשך מחצית וקצת מול החלוצים. יונתן קורן חזר לעמדת המרכז ונראה טוב ברוב שלבי המשחק, ואם התופסים שלו היו קצת עוזרים לו אולי היה נגמר אחרת.

מקום 5 כלבי השאול חיפה 2-3 (6)- חיפה נסעה למעלה אדומים והצליחה לנצח את המורדים במשחק טוב ומעניין. ההגנה של חיפה התקשתה מול הריצה אבל הצליחה להתמודד עם משחק המסירה של המורדים ומהצד השני היה ניתן לראות את מאט קאופמן ואמיתי צ'ובינסקי במשחקם הטוב ביותר העונה.

מקום 6 מורדי יהודה 1-6 (5)- מה כבר ניתן להגיד על המורדים? כמה אפשר להזכיר שהם קבוצה צעירה? עוד הפסד כואב לקבוצה הזאת אחרי ששוב הובילו ברוב שלבי המשחק. הזמן אוזל וצוות האימון שלהם צריך למצוא פתרון לרבע הרביעי לפני שיהיה מאוחר מידי

מקום 7 הנחיל השחור באר שבע 2-4 (7)- באר שבע שמה יותר נקודות במוצאי שבת האחרון מאשר בשאר העונה עד עכשיו, וזה הרבה בזכות רוני הייס שנתן את משחקו הטוב בארץ. בהגנה יש סיבה לדאגה אחרי שהגנת הריצה לא הצליחה לעצור את מזכרת גם כשזאת כמעט ולא מנסה למסור.

מקום 8 כסופי הגב מזכרת בתיה 0-8 (8)- מזכרת היו קרובים לנצחון ראשון העונה. משחק הריצה בראשותו של אוהד סמואלי נראה ממש מעולה והם לא היו רחוקים בכלל. בצד השני הם התקשו לתקל במגרש הפתוח וזה מה שהפסיד להם את המשחק.