רמת השרון ניצחה את באר שבע; האריות במאזן מושלם

צילום שער: טלי אראל

אריות 'ביג בלו' ירושלים 28 – בית שמש מורדי יהודה 0

נתוני משחק

במשחק קר וגשום, קו ההגנה של האריות היה בבק-פילד של המורדים כל הערב. המורדים התקשו למסור (בגלל מזג האוויר) ולרוץ (בגלל הגנת האריות). צבי סקלר רשם עשרה תיקולים, כולל חמישה לאיבוד יארדים, והטיה אחת, ויוני קופר השתלט על שתי המשטות , כולל אחת לטאצ'דאון שניות לפני המחצית. דוד פיטוסי רץ ל-80 יארד ושני ט"ד ותפס שתי מסירות SCREEN לעוד 30 יארד וט"ד.

מצטייני התקפה לא היו למורדים שלא הצליחו לייצר דאון ראשון אחד, וסיימו את המשחק עם סך של שני יארדים התקפיים. את ההגנה הובילו אפרים ניימן עם 8 תיקולים וגרימת המשטה, ויצחק ניומן עם 3 תיקולים ושתי הטיות.

המורדים ישחקו במוצאי שבת בקרב תחתית נגד חלוצי תל אביב והאריות ישחקו גם כן את המשחק הבא שלהם נגד החלוצים, בעוד שבועיים.

 

פטישי רמת השרון 50 – הנחיל השחור באר שבע 32

נתוני משחק

שתי ההתקפות פתחו את המשחק בסערה (במטפורה, לא כמו במשחק של האריות והמורדים), אבל לבסוף הגנת הפטישים היא זו שהכריעה את המשחק.

הקבוצות הבקיעו שלושה טאצ'דאונים במרווח זמן של של דקה וחצי ברבע הראשון ועד סוף המחצית הראשונה הובקעו עוד חמישה טאצ'דאונים והפטישים הובילו במחצית 38-19. שתי ההגנות הצליחו לעשות עצירות ברבע השלישי, וברבע הרביעי פפה בחר יירט מסירה של עידו אבני והחזיר אותה לטאצ'דאון שלמעשה הכריע את המשחק. רמת השרון שיחקה בהרכב כמעט מלא, עם צמד יירוטים של האחים איסטמן, ריצות של מישה בלוב ודנאל מיטיאקוב (חסימות באדיבות פרנקו ושות'), ומסירות של אברהמי פרקש (10/20 ל-169 ו-4 ט"ד) לבלוב, פלוטקין וברק קציר.

אבני נשען של שני התופסים הקטלניים שלו – מדני מיכאלוב, שתפס 6-101-1 בנוסף להחזרות מעולות ועוד יירוט בהגנה, ורוני הייז, שתפס 5-89-3 ומוביל את הליגה בתפיסות, ויארדים וט"ד בתפיסה. אבני, שמוביל את הליגה ביארדים במסירה אבל גם במסירות שיורטו, השלים 14/34 מסירות ל-207 יארדים 4 ט"ד ו-3 מסירות שיורטו.

הפטישים יארחו ביום שישי הקרוב את האנדרדוגס מחיפה, כאשר שתי הקבוצות כרגע עם מאזן זהה במקום השני בטבלה. הנחיל השחור מארחים בשבוע הבא את כסופי הגב.