האריות והטרופרס ייפגשו (שוב) בגמר!

סיכום חצאי הגמר

תמונת שער: טלי אראל

אריות 'ביג בלו' ירושלים 47 – חלוצי תל אביב 8

נתוני משחק

צילום משחק

חלוצי תל אביב נשארו במשחק במחצית בראשונה, ובמחצית השנייה ירושלים פתחה מבערים, ודוד פיטוסי הריץ את האלופה בדרך לגמר שלישי ברציפות.

דוד אבל חוזר לכושר ומסר שני טאצ'דאונים לאייבי רזניק ברבע הראשון, תל אביב ענתה עם ט"ד בריצה של יובל פנטה ואבל נכנס בעצמו לאנד-זון לפני המחצית, 18-8.  אבל מסר מסירה קצרה  לג'רום וויטליק, שגרם להרבה מגינים לפספס את התיקול, ונכנס בעצמו לט"ד ירושלמי נוסף. מכאן ואילך היתה תצוגת תכלית של דוד פיטוסי וחסימות לריצות שלו, כמובן הרבה בזכות קו ההתקפה והחוסם המוביל שלו (LEAD BLOCKER), דוד אבל.

להגנה של האריות גם מגיעה הרבה קרדיט. הם יירטו 4 מסירות של בן לנדון, שהשלים רק 5 מסירות לתופסים שלו. ליאור מרקוז יירט שתי מסירות, מורדי צ'רנוביץ רשם 8 תיקולים ולייב סקלר תרם 6, מהם 2.5 לאיבוד יארדים. בהגנת תל אביב בלטו אסף כץ ושחר רגב, עם שישה וחמישה תיקולים, בהתאמה.

האריות יפגשו ביום חמישי קרוב, בישרא-בול 12, את הטרופרס מפתח תקוה!

 

פתח תקוה טרופרס 32 – חיפה 'נימו' אנדרדוגס 14

נתוני משחק

צילום משחק

תמונות מאת טלי אראל

תמונות מאת עופר אשכנזי

הטרופרס פתחו חזק את המשחק ושמרו את חיפה על האפס עד אמצע הרבע הרביעי. דני ודני תפסו שני ט"ד כל אחד, ואיסטמן החזיר יירוט 80 יארד לטאצ'דאון לפני סוף המחצית הראשונה. אברהמי פרקש קינח יום די עלוב מבחינתו כאשר המסירה החמישית שלו שיורטה הוחזרה לט"ד על ידי אופק אסנפלד עם פחות משתי דקות לסיום המשחק. בכל זאת פרקש סיים עם 187 יארד וארבעה ט"ד במסירה. אחמד אבו ג'אבר הוביל את ההגנה עם 10 תיקולים, 3 לאיבוד יארדים והפלת ק"ב אחד.

פרקש
צילום: טלי אראל

חיפה התקשתה מאוד להניע את הכדור בהתקפה והרבה כבוד מגיע להגנה שמנעה מפתח תקוה להערים נקודות על הלוח. ג'ייסון ארמסטד סיים ככל הנראה את הקריירה שלו בארץ עם 11 תיקולים ומיכה אלון חזר מפציעה עם 8 ושני יירוטים.

הטרופרס חוזרים לגמר, שמה הגיעו בעונה שעברה לראשונה בתולדותיהם ונוצחו ע"י אותם אריות ירושלים. הפעם הם מקווים שהתוצאה תהיה שונה.