האריות שוב מנצחים את המורדים

.אריות 'ביג בלו' ירושלים 36 – מורדי יהודה 30

סטטיסטיקה

תמונות

המורדים רצו להתאושש מההפסד לחלוצים אך כבר במהלך הראשון צבי סקלר השתלט על השמטה של ג'ף בלאבן. בנימין שולץ, שפתח בעמדת המרכז, רץ לטאצ'דאון והעלה את האריות על הלוח 8-0. ניסיון רביעי לא מוצלח של המורדים השאיר את האריות עם מגרש קצר, אך כמה עבירות מנעו מהאריות לנצל את המיקום. שולץ חטף מסירה של חיים אהרון אך כבר במהלך הבא שמואל גלאור גרם להשמטה של דוד אבל והשתלט על הכדור רגע לפני סוף הרבע הראשון. ג'ף בלאבן רץ לטאצ'דאון 8-8 והאריות הרחיקו. הגנת האריות גרמה להרחקה של המורדים אך אורי רפאלוביץ השמיט ת הכדור ודוד סאלם השתלט לזכות המורדים. הפלת מרכז של צבי סקלר ונריה גרנביץ בניסיון רביעי החזירו לאריות את הכדור, ודוד אבל רץ לטאצ'דאון 16-8. חיים אהרון מצא את יונתן אסרף לטאצ'דאון ארוך 16-14. אסרף השתלט על בעיטת האונסייד של המורדים ושלושה מהלכים אחר כך הוא גם תפס טאצ'דאון שני במשחק שהעלה את המורדים ליתרון ראשון 22-16. רגע לפני המחצית אבל מצא את ג'רום וויטליק כדי להשוות את התוצאה  22-22.

ג'ייסון הס גרם להשמטה של וויטליק בפתיחת המחצית השניה אך המורדים לא הצליחו לנצל את זה והרחיקו. אבל רץ לטאצ'דאון השני שלו במשחק כדי להחזיר לאריות את היתרון 30-22. המורדים לא הצליחו להמיר את הניסיון הרביעי, ובתחילת הרבע הרביעי אבל מצא את אזי ג'סקי לטאצ'דאון 36-22. בלאבן, עם הריצה השניה שלו לטאצ'דאון, החזיר את המורדים ל-6 הפרש 36-30. חזקי תומר השתלט על עוד בעיטת אונסייד, אך השמטה של חיים אהרון והשתלטות של אבל החזירו את הכדור לכחולים. האריות לא הצליחו להמיר בניסיון רביעי, מה שנתן למורדים 2:27 לנסות להשוות, אך ללא הועיל.

דוד אבל הוביל את האריות עם 10-18 ל 123 יארד ו 2 טאצ'דאונים במסירה והוסיף 2 בריצה והשתלטות על השמטה. וויטליק סיים עם 95 יארד בריצה ו 51 יארד וטאצ'דאון בתפיסה. בנימין שולץ רץ לטאצ'דאון והוסיף 4 תיקולים, חטיפה והטיית מסירה. נריה גרנביץ הוביל את הגנת האריות עם 11 תיקולים, מהם 2 להפסד יארדים. לייב סקלר סיים עם 10 תיקולים, הפלת מרכז, וגרם להשמטה אחת.

ג'ף בלאבן סיים עם 8-20 ל 60 יארד ו 2 טאצ'דאונים בריצה, חיים אהרון סיים עם 3-8, 78 יארד, טאצ'דאון ו 2 איבודים (אחד באוויר ואחד על הקרקע) והוסיף 9 תיקולים, יונתן אסרף סיים עם 71 יארד ו 2 טאצ'דאונים, ג'רמיה חלסקי סיים עם 11 תיקולים, חזקי תומר סיים עם 7 והשתלטות על אונסייד.

שתי הקבוצות תארחנה את האנדרדוגס מחיפה בשבועיים הקרובים- המורדים השבוע והאריות בשבוע הבא.

 

פתח תקוה 'מייקס פלייס' טרופרס 54 – כסופי הגב 'פוינטר' מזכרת בתיה 6

סטטיסטיקה

הטרופרס פתחו בטירוף עם ריצה של דני איסטמן ל- 43 יארד וטאצ'דאון במהלת ההתקפי הראשון (8-0), ולאחר הרחקה של מזכרת בתיה שוב איסטמן רץ לט"ד של האורחים (14-0). קוורטרבק כסופי הגב מיקי ג'ולס איבד את הכדור ואיסטמן רץ לעוד טאצ'דאון, 22-0. כסופי הגב הרחיקו ואברהמי פרקש מסר לרוקי דני מיכאלוב לטא'צדאון מ-43 יארד כדי לקבוע 30-0. אנריקה רוט חסם בעיטה של טים פלוטקין ופרקש מסר טט'ד נוסף לגדעון ריז לפני המחצית.

סנאפ לא טוב בנסיון נוסף לבעיטת שער שדה של מזכרת נתנה לטרופרס את הכדור במרכז המגרש ועלא שלאבני תפס ט"ד מפרקש, 46-0. בנסיון רביעי של כסופי הגב, ג'ולס מסר מסירה קצרה לגל דגן שדהר 51 יארד עד האנד-זון כדי להעלות את המארחים על הלוח, 46-6.פרקש וריז התחברו לעוד ט"ד בתחילת הרבע הרביעי, 54-6.סנאפ לא טוב נוסף של כסופי הגב מתן לטרופרס מיקום מצויין אך השמטה של כריס דייויס החזירה למזכרת בתיה את הכדור. לוק הטקין הפיל את ג'ולס פעמיים, כולל בנסיון רביעי, לפני סיום המשחק.

פרקש השלים 14/25 מסירות ל-204 יארד וארבעה ט"ד. איסטמן רץ 7 פעמים ל-131 יארד ו-3 ט"ד. ריז תפס 5-59-2 ומיכאלוב תפס 3-74-1. הטקין הוביל את ההגנה עם 9 תיקולים (3 להפסד יארדים) ושתי הפלות ק"ב, וחוזה בחר הוסיף 6 תיקולים.

ג'ולס השלים 3/11 מסירות ל-88 יארד וט"ד. דגן הוביל את קבוצתו גם על הקרקע (79 יארד) וגם מהאויר (51 יארד וט"ד). אבירם ג'ונסון הוביל את ההגנה עם 10 תיקולים והטיה, ואוהד סמואלי הוסיף 6 תיקולים.

כסופי הגב מדרימים השבוע למשחק נגד היריבה בבאר שבע והטרופרס נחים השבוע לפני משחק בשבוע הבא נגד הפטישים..