האריות ניצחו את הטרופרס

תמונת שער: שירן נגר

אריות 'ביג בלו' ירושלים 27 – פתח תקוה טרופרס 20

נתוני משחק

שידור משחק מאת מדברים תקשורת

תמונות משחק מאת שירן נגר

משחק העונה של ליגת הפוטבול הישראלית ע"ש משפחת קראפט היה מהנה והפכפך כצפוי, למרות פציעות לשחקני מפתח. האריות שיחקו ללא הMVP המכהן דוד אבל, ואפי משען עלה לעמדת הק"ב במקומו. הטרופרס, שאיבדו תוך כדי משחק את דני בריבוע (איסטמן ומיכאלוב), נערכו מול דוד פיטוסי ומשחק הריצה של ירושלים והזמינו אותם לרוץ. האריות כמעט ולא ניסו למסור ורצו עליהם גם עם שמונה שחקני הגנה בתוך ה'בוקס'. פיטוסי רץ 15 פעמים ל-188 יארדים ו-3 ט"ד ומשען הוסיף 45 ו-ט"ד.

אברהמי פרקש שמר את הקבוצה שלו במשחק גם ללא מטרות-העל שלו, והשתמש בדניאל אייזנברג ואורן יקואל, שהאחרון תפס שני ט"ד. אמנם, נשארו לטרופרס דקה וחצי כדי לנסות לנצח את המשחק, אבל ג'רום וויטליק יירט את מסירתו האחרונה של פרקש.

האריות ינסו לשמור על המאזן מושלם בתל אביב ביום שישי הקרוב, ולטרופרס יש שבוע מנוחה לפני משחק חוץ מאתגר נגד האנדרדוגס ביום שישי הבא.

 

חיפה 'נימו' אנדרדוגס 44 – כסופ הגב מזכרת בתיה 30

נתוני משחק

חיפה פתחה את המשחק בצורה מאוד דומיננטית. גם כשמזכרת צמצמה את התוצאה, שון קיבוצני חסם את בעיטת ההמרה, אסף את הכדור ורץ כל הדרך לשתי נקודות חיפאיות. ברבע השני האנדרדוגס הבקיעו שלושה ט"ד תוך 4 דקות, לפני שעידו אייזיקוביץ מסר ט"ד לשי לניאדו לפני הפסקת המחצית, אליה ירדה מזכרת בתיה בפיגור 37-14. במחצית השניה, מזכרת בתיה העלתה הילוך בהתקפה, אבל זה היה מקרה קלאסי של מעט מידי מאוחר מידי.

מאט קאופמן הרשים עם 12/19 ל-233 יארד ו-6 טאצ'דאונים, מתוכם תפס ברק קציר 110 ו-3. אייזיקוביץ השלים 16/31 ל-223 ו-3, מתוכם תפס לניאדו 134 ו-3.

לאנדרדוגס משחק חוץ נגד המורדים ביום חמישי ולכסופי הגב יש שבוע הפסקה לפני משחק חוץ נגד האריות ביום חמישי הבא.

 

עקבו אחרי התאחדות הפוטבול לעדכונים בכל רגע: באינסטגרםפייסבוק וטוויטר.