האריות הבטיחו את המקום הראשון

תמונת שער: שמעון פרידמן

אריות 'ביג בלו' ירושלים 36 – כסופי הגב 'י.ע.ר פאביו' מזכרת בתיה 6

נתוני משחק

תמונות מאת שמעון פרידמן

אריות ירושלים שוב הבטיחו את הדירוג הראשון בפלייאוף, עם ניצחון חוץ על מזכרת בתיה. במחצית הראשונה, שלוש התקפות של ירושלים נגמרו בטאצ'דאונים במסירה של אליעזר פולד ושתי האחרות נגמרו הם החטאות שער שדה. הגנת ירושלים רשמה נקודות ראשונות במשחק עם 'פיק-2' של מנחם דובין לאחר מסירת ט"ד מעידו אייזיקוביץ למקסים לוין. ההתקפה הירושלמית, ששיחקה שוב ללא דוד פיטוסי, הבקיעה רק ט"ד אחד במחצית השניה, ודובין הוסיף 'פיק-6' ברבע הרביעי.

פולד סיים עם 10/22 ל-212 יארדים וארבעה ט"ד. דוד אבל תפס 5-95-2 ויובל אלסטר רץ 9 פעמים ל-64 יארדים, כאשר הוא פותח במקום פיטוסי. דובין סיים עם 2 תיקולים, 4 הטיות ויירוט.

ליאור רייף רץ ל-37 יארד, ואייזיקוביץ ומחליפו תום נודלמן השלימו יחדיו רק 5 מסירות מתוך 23, ל-78 יארד, ט"ד ושתי מסירות שיורטו. נחי נתן תפס 2-50 ונמרוד כהן הוביל את ההגנה עם 7 תיקולים, כולל אחד לאיבוד יארדים.

לאחר תום העונה הסדירה, האריות יארחו משחק חצי גמר. לכסופי הגב כבר אין סיכוי מתמטי להעפיל לפלייאוף. כסופי הגב יארחו השבוע את חלוצי תל אביב, והאריות ישחקו גם הם את המשחק הבא שלהם נגד החלוצים, ביום חמישי הבא בבית.

בהמשך המאבק על הפלייאוף, יש לנו שבוע עמוס בליגת הפוטבול הישראלית ע"ש משפחת קראפט. ביום חמישי, פטישי רמת השרון יארחו את בית שמש מורדי יהודה. הפטישים יכולים להבטיח לעצמם את המקום השני עם ניצחון וגם הפסד של חיפה ביום שישי. המורדים לא יכולים להבטיח את עלייתם לפלייאוף עם ניצחון, אם כי זה בהחלט יעזור להם.

ביום שישי יתקיימו שני משחקים: כסופי הגב יארחו את חלוצי תל אביב, והאחרונים חייבים ניצחון כדי להשאיר סיכוי לפלייאוף. במשחק היותר גורלי, האנדרדוגס יארחו את הנחיל השחור. האנדרדוגס יכולים להבטיח את העפלתם לפלייאוף עם ניצחון. באר שבע יכולים להעפיל לפלייאוף גם במקרה של הפסד אבל ניצחון יבטיח להם שהם תלויים רק בעצמם.