החלוצים ניצחו את המורדים בגשם

בשני משחקים רטובים שהתקיימו בסוף השבוע האחרון, ניצחו שתי הקבוצות הביתיות. ביום חמישי גברו פטישי רמת השרון על כסופי הגב "פוינטר" מזכרת בתיה 28-0, וביום שישי ניצחו חלוצי תל אביב את מורדי יהודה בתוצאה 46-28.

פטישי רמת השרון 28 – כסופי הגב "פוינטר" מזכרת בתיה 0

סטטיסטיקה

שתי הקבוצות לא זזו יותר מידי ברבע הראשון. ניסיון רביעי לא מוצלח של הפטישים (הטיה בנסיון רביעי של עופרי לאונר), נסיון רביעי לא מוצלח של כסופי הגב, הפלת ק"ב בנסיון רביעי של אוהד סמואלי, ויירוט של נחי ברודט בקו השער לטובת רמת השרון סיים את הרבע. שתי מסירות של ג'ורדן קורן לקוורטרבק-כסופי-הגב-לשעבר עדו אייזיקוביץ סידרו לראשון ט"ד בריצה מטווח קצר (6-0). מזכרת בתיה הרחיקה וקורן מצא את אייזיקוביץ לט"ד לפני המחצית, 14-0.

מתיס גולדמאייר יירט מסירה של מיקי ג'ולס אחרי התקפה ארוכה של כסופי הגב, וקורן רץ לט"ד נוסף, 22-0. מזכרת בתיה לא הצליחה בנסיון רביעי, ובתחילת הרבע הרביעי דוד וייצמן רץ לטאצ'דאון עבור הפטישים, 28-0. אוריה לוברבום חסם מסירה של ג'ולס בנסיון רביעי, והפטישים גם הם לא הצליחו בנסיון רביעי. כסופי הגב שוב לא הצליחו בנסיון רביעי, לאונר יירט מסירה של קורן, וגולדמאייר היטה את המסירה האחרונה של כסופי הגב בנסיון רביעי.

קורן השלים 10/15 מסירות ל-140 יארד, ט"ד ויירוט, והוסיף 35 יארד ושני ט"ד על הקרקע. אייזיקוביץ תפס 8 מסירות ל-109 יארד וט"ד, ובן לנדון רץ ל-41 יארד. לוברבום סיים עם 7 תיקולים, 2.5 להפסד יארדים והטיה אחת וחנינא לנדסמן הוסיף שבעה תיקולים גם הוא.

ג'ולס השלים 4/20 מסירות ל-44 יארד ושתי מסירות שיורטו. גל דגן רץ 10 פעמים ל-71 יארד.סמואלי סיים עם 9 תיקולים והפלת ק"ב, קוסטה סטוליארסקי סיים עם 8 תיקולים (אחד להפסד יארדים) ודניאל כהן סיים עם 7 והטיה.

הפטישים משחקים בחוץ בשבוע הבא נגד החלוצים, וכסופי הגב יארחו במוצאי שבת את הטרופרס מפתח תקוה.

 

חלוצי תל אביב 46 – מורדי יהודה 28

סטטיסטיקה

המורדים פתחו את המשחק ברגל ימין, כשחזקי תמר גרם לבר רודיך להשמיט את הכדור וזאב הופמן מהכתומים השתלט על הכדור. מסירה ארוכה מג'ף בלאבן ליהודה מנדלוביץ סידרה לאבי לנדסמן ט"ד בריצה, 8-0. המורדים ניסו והצליחו בעיטת און-סייד, ובתחילת הרבע השני חיים אהרון רץ לט"ד ממרחק 5 יארדים, 14-0. החלוצים חזרו למשחק עם מסירת ט"ד מקמרון סימונדס לנדב נבון בנסיון רביעי (14-8). תמר נתן החזרה מעולה של אבל נמרוד פוסנר גרם לו להשמיט את הכדור וצ'ארלס פרץ מהחלוצים (מורד לשעבר) השתלט על הכדור. יובל פנטה רץ לט"ד מ-23 יארד בנסיון שלישי והחלוצים עלו ליתרון 16-14. חוסר תיאום בין הסנטר לקוורטרבק של המורדים בנסיון רביעי נתן לחלוצים את הכדור במרחק 14 יארד בלבד מהאנד-זון ופנטה רץ לטאצ'דאון נוסף לפני המחצית, 24-14.

המורדים לא הצליחו בנסיון רביעי ופנטה מיד גרם להם לשלם על כך עם ריצה לט"ד במהלך הראשון של החלוצים במחצית, 32-14. אהרון מסר ליואל היוז לט"ד מצמק עם שש דקות לסיום הרבע השלישי (32-20) והחלוצים ענו עם ט"ד נוסף של פנטה (38-20). אהרון רץ לט"ד לפני סוף הרבע (38-28) ושתי הפלות ק"ב רצופות של המורדים גרמו לבעיטת הרחקה של החלוצים. היה נראה שהמורדים יחזרו למשחק עם ריצה ארוכה של אהרון לט"ד, אבל עבירת הולדינג החזירה את המורדים אחורה וזיו ויינברג ועידן מלכיאור הפילו את בלאבן בנסיון רביעי. פנטה רץ לט"ד חמישי שלו במשחק עם 5 דקות לסיום (46-28) וויינברג גרם להשמטה של אהרון בנסיון רביעי, נמרוד פינטל השתלט. החלוצים סגרו את הסיפור לאחר הרחקה עם יירוט של אילן נייגר.

פנטה רץ 23 פעמים ל-183 יארד וחמישה ט"ד, ורודיך רץ 8 פעמים ל-42 יארד. סימונדס השלים 3/7 מסירות ל-18 יארד וט"ד. אור שלום (הטיה), אסף כף (תיקול לאיבוד יארדים) וזיו ויינברג (חצי הפלה, גרם להשמטה) רשמו 7 תיקולים כל אחד.

אהרון ובלבאן השלימו ביחד 11/23 מסירות ל-19 יארד, ט"ד ומסירה שיורטה. היוז תפס 4-44-1 וזאבי כץ תפס 3-56. ערן רואי הוביל את ההגנה עם 6 תיקולים (2.5 להפסד יארדים והפלת ק"ב) וג'רמיה ג'לסקי רשם גם הוא 6.

המורדים משחקים השבוע נגד האריות והחלוצים יארחו בשבוע הבא את הפטישים.