החלוצים עלו למאזן חיובי

תמונת שער: טלי אראל

 

פתח תקוה 62 – מורדי יהודה 0

נתוני משחק

הטרופרס והגשם שטפו את מורדי יהודה ביום חמישי בערב בירושלים. דני איסטמן כיכב מול קבוצתו לשעבר עם 4 ט"ד בריצה והחזרת הרחקה לטאצ'דאון נוסף. אבי קול-אל ודני מיכאלוב הוסיפו כל אחד ט"ד בריצה ודוד איסטמן רשם פיק-6 בהתקפה הראשונה של המשחק. איסטמן קיבל כמעט את כל הסנאפים בתנאים הרטובים והחוסמים שלו, בהובלת אבי רוזנבלום, פינו לו די בקלות את הדרך אל האנד-זון.

למורדים לא היה מענה גם בהתקפה ולא הצליחו להתמודד עם החד-מימדיות שכפה עליהם מזג האויר. יהודה מנדלוביץ השלים יותר מסירות להגנה מאשר לתופסים שלו.

הטרופרס יארחו ביום חמישי את פטישי רמת השרון לפני מפגש פסגה נגד אריות ירושלים (10.1.19). למורדים יש משחק חוץ מעניין ביום שישי נגד חלוצי תל אביב.

 

חלוצי תל אביב 28 – פטישי רמת השרון 8

נתוני משחק

תמונות מאת טלי אראל

החלוצים עלו ליתרון מוקדם והובילו 22-0 במחצית. המסירות הקצרות של בן לנדון למגוון תופסים עשה את העבודה עבור המארחים. לאחר שאלכס ברוש צימצם את התוצאה עם פיק-6 בנגד קבוצתו לשעבר בתחילת הרבע הרביעי, לנדון מסר מסירה לעמית קולטון שגרר חצי מההגנה של רמת השרון כמעט 15 יארד לט"ד שסגר את הסיפור.

רמת השרון התקשתה להניע כדור על הקרקע והצליחה קצת יותר דרך האויר. רופיג בבייב ממשיך לתת עונה טובה ותפס חמישה כדורים מארז ממן.

הפטישים יתארחו ביום חמישי אצל הטרופרס והחלוצים יארחו את המורדים ביום שישי, בקרב על המקום הרביעי בטבלה.

 

אריות 'ביג בלו' ירושלים 50 – הנחיל השחור באר שבע 6

נתוני משחק

האריות הגיעו לבאר שבע ללא כמה מהכלים ההתקפיים שלהם, וההגנה חיפתה על זה בגדול עם ט"ד הגנתי (פיק-6 של ליאור מרקוז) ושני סייפטי. דוד אבל מסר בעיקר לזכי סילאס שנכנס לאנד-זון לאחר כל אחד מארבעת תפיסותיו. דוד פיטוסי המשיך את עונת הרוקי המצויינת שלו עם 10 ריצות ל-156 יארדים וט"ד.

רוני הייז השלים 5 מסירות ל-100 יארד, הכל ליונתן אסרף, ורשם גם 25 יארד וט"ד על הקרקע.

לבאר שבע יש משחק חשוב במזכרת בתיה ביום שישי הקרוב, ולאריות שבוע מנוחה לפני מפגש הפסגה המדובר נגד הטרופרס ביום חמישי הבא.