החלוצים עלו למקום השלישי לאחר נצחון על המורדים

תמונת שער: שירן נגר

פתח תקוה טרופרס 64 – פטישי רמת השרון 18

נתוני משחק

תמונות מאת שירן נגר

הטרופרס ממשיכים לשאוט אל עבר המפגש ביום חמישי הקרוב נגד האריות – משחק בין שתי הקבוצות האחרונות ללא הפסד, וכמו שזה נראה עכשו – גם שחזור של הגמר האחרון וגם תצוגה מקדימה של הגמר הקרוב.

דני איסטמן רץ ארבע פעמים ל-68 יארד ושלושה ט"ד ופרקש מסר 8/12 ל-178 יארדים וחמישה ט"ד. דני מיכאלוב תפס 3 ט"ד. אחמד אבו-גאבר חגג בבק-פילד של רמת השרון עם 3 תיקולים לאיבוד יארדים.

אמנם האורחים מרמת השרון הצליחו למצוא כמה חורים בהגנה המקומית. דנאל מיטיאקוב רץ 9 פעמים ל-98 יארדים ושני ט"ד ורופיג בבייב תפס מסירה מארז ממן והשתחרר לט"ד נוסף. לרמת השרון נשארו משחקים נגד באר שבע (בשבוע הבא), מורדי יהודה וכסופי הגב מזכרת בתיה ויכולים להגיע לפלייאוף אם ינצחו עד הסוף ואולי אף להשתחל פנימה עם 3 נצחונות בלבד.

 

חלוצי תל אביב 28 – מורדי יהודה 6

נתוני משחק

בן לנדון רץ לשלושה ט"ד והיה מאוד אפקטיבי במשחק האווירי שלו. החלוצים נהנו משובו למגרש של יובל פנטה, ששיחק בעיקר הגנה אבל הגיח להתקפה כדי לקנח עם ט"ד בריצה. אסף כץ היה דומיננטי בהגנה עם 7 תיקולים ו-2.5 הפלות ק"ב ושחר רגב בלט בשלושת חלקי המשחק – עם 5 תיקולים, 2 הטיות ויירוט, ועוד 2 תפיסות, בנוסף לביצוע הבעיטות וההרחקות של הקבוצה.

תל אביב נמצאת במקום טוב לכיוון המקום השלישי, ונראה שמשחק סיום העונה עם חיפה אנדרדוגס יקבע מי תסיים את העונה במקום השלישי.

ההגנה של המורדים עשתה עבודה די טובה לאורך המשחק בהובלת הליינבקר שון הבר, אבל ההתקפה מתקשה מאוד במשחקים האחרונים ליצור אפילו משהו. גם כאן מנדלוביץ ובן חמו התקשו לעבור את קו ההתגוששות ונראה שקו ההתקפה של המורדים חייב להשתפר כדי שהמורדים יגיעו לפלייאוף. נשארו להם משחקים חשובים מאוד השבוע נגד חיפה ובשבוע הסיום נגד רמת השרון.

 

הנחיל השחור באר שבע 36 – כסופי הגב מזכרת בתיה 14

נתוני משחק

ההגנות פתחו חזק את המשחק ומזכרת בתיה עלתה ליתרון 3 שניות לפני המחצית ממסירה של אייזיקוביץ ללניאדו. משם המומנטום עבר לגמרי לצד של באר שבע, כשרוני הייז מסר 49 יארד לט"ד לעזאי מור במהלך הראשון של המחצית השניה, ומשם באר שבע לא הסתכלו לאחור. הייז סיים עם 242 יארד וארבעה ט"ד באויר ועוד 69 יארד וט"ד על הקרקע.

אייזיקוביץ השלים 20/36 מסירות ל-150 יארד ושני ט"ד, 99 מהם לטים פלוטקין שפרח עם ריכוז המאמץ ההגנתי של באר שבע על לניאדו. למזכרת יש עדיין סיכוי מתמטי להגיע לפלייאוף, אבל הם יצטרכו כמעט-נס כדי להגיע.

עם שלושה משחקים שנותרו לסוף עונה, כל משחק הוא גורלי עבור באר שבע. אבל כנראה שאין משחק יותר חשוב מהמשחק במוצאי שבת הבאה נגד רמת השרון, כדי להשאיר לבאר-שבעים תקוה לפלייאוף.

 

עקבו אחרי התאחדות הפוטבול לעדכונים בכל רגע: באינסטגרםפייסבוק וטוויטר.