שחקני השבוע- IFL – שבוע מספר 7

שחקן ההגנה השבועי זוכה בפרס בשבוע השני ברציפות, הליינבקר של חיפה אנדרדוגס מיכה אלון. אלון רשם 18 תיקולים, מתוכם 1.5 להפסד יארדים, הפלת ק"ב וגרם להשמטה.

אלון

 

עוד מועמדים לפרס היו הליינבקר של המורדים רפי פריעדמאן, מגן הפינה של המורדים ג'ייסון הס, האנד של חיפה רודי רטנר, והליינבקר של הטרופרס יאיר בן-משה.

 

לפרס שחקן ההתקפה השבועי היו מועמדים כמה שחקנים ובראשם הרכז של הטרופרס אברהמי פרקש והרץ של החלוצים יובל פנטה. כל ההתקפה של הטרופרס היתה על פרקש כשהוא קובע שיאים למסירות (53), השלמות (29) ויארדים במסירה (399), ביחד עם 7 ט"ד אל מול מסירה אחת בלבד שיורטה (מתוך 53 מסירות!). מנגד, פנטה סחב את הקבוצה שלו לנצחון עם 27 נשיאות כדור, 209 יארד וארבעה טאצ'דאון, ובמיוחד הרים את הקבוצה לאחר פציעתו של אריאל הופמן. זה הזמן גם לתת קרדיט לשני קווי ההתקפה, האחת שסללה דרך ליובל והשנייה ששמרה על אברהמי. הסטטיסטיקה המשעמעותית ביותר שעזרה לנו לבחור מבין השניים היא הכי חשובה- הנצחון- ועל כן בחרנו ביובל.

פנטה

 

עוד מועמדים לפרס היו הרכז של המורדים יהודה מנדלוביץ והתופס של הטרופרס יונתן קורן.

 

גם בקבוצות המיוחדות היו שני מועמדים בולטים. שחר רגב, המחזיר של החלוצים, החזיר בעיטת פתיחה לטאצ'דאון (והיתה לו עוד אחת שהוחזרה בגלל עבירה).גם הריסיון דיוק-פרנלי, הבועט של חיפה, היה 2/2 לבעיטות שער שדה ו1/1 לבעיטות המרה, סך הכל 7 נקודות. הלכנו בסוף עם רגב, אחרי התלבטות קשה אמנם, אבל מגיע לו.

עוד מועמד לפרס היה המחזיר של המורדים חזקי תמר.

רגב