שחקני השבוע – שבוע מספר 8

תמונת שער:דניאלה דולגין

בואו ניתן כבוד לשחקן הקבוצות המיוחדות של השבוע , עמית רחמן מהנחיל השחור באר שבע. רחמן (כנראה) הוא השחקן הראשון בתולדות הליגה לחסום שתי בעיטות שער שדה במשחק אחד, כאשר רחמן חסם שתי בעיטות של בנימין שולץ. נקודת אור (יחיד?) במשחק עבור באר שבע.

רחמן

מועמד נוסף לפרס היה הבועט/מרחיק של כסופי הגב, עמית בן-יוסף.

 

לא היתה יותר מידי התקפה בסוף השבוע. בגלל מזג האוויר (וגם קצת בזכות ההגנות) שלוש קבוצות לא הגיעו כלל לאנד-זון ורק קבוצה אחת מתוך 6 שמה מעל 20 נקודות. לפיכך בחרנו בדוד אבל, רכז האריות, לשחקן ההתקפה המצטיין. אבל השלים 11/22 מסירות (היה 17/22 אילולא "אצבעות החמאה" של התופסים שלו) ל-221 יארדים ושלושה טאצ'דאונים במחצית הראשונה בלבד. במחצית השנייה הוסיף אבל ט"ד בתפיסה.

מועמדים נוספים לפרס היו הרץ של תל אביב יובל פנטה, הרכז של המורדים יהודה מנדלוביץ והתופס של האריות אזי ג'סקי.

אבל

 

אם נהיה כנים, הפרס ההגנתי צריך ללכת למזג האוויר. שני משחקים שוחקו בתאני מזג אויר מאתגרים, וגם המשחק בבאר שבע קיבל קצת גשם.

הלכנו בסוף עם אבירם ג'ונסון, הליינבקר של כסופי הגב. ג'ונסון רשם 11 תיקולים, מהם שניים להפסד יארדים ועזר לקבוצתו להשאיר את המורדים על ט"ד אחד בלבד.

עוד מועמדים לפרס היו המגן האחורי של המורדים חזקי תמר, הליינבקר של החלוצים עמית מיליטאנו, האנד ההגנתי של האנדרדוגס רודי רטנר, התאקל ההגנתי של באר שבע מיכאל ויטמן ומגן הפינה של האריות שמחה פוקס.

ג'ונסון