דירוג העוצמה של אפי

אחרי משחקי סוף השבוע אנחנו מתחילים לראות כיוון לקראת הפלייאוף

מקום 1 – אריות 'ביג בלו' ירושלים 6-0 (שבוע שעבר 1)- אחרי הניצחון על חיפה, האריות קיבלו שבוע מנוחה לקראת המפגש החוזר מול המורדים.

מקום 2 – חיילי 'מייקס פלייס' פתח תקווה 5-1 (2)- גם פתח תקווה נחו השבוע, ובמוצאי שבת הם יתארחו במזכרת בתיה למפגש השני שלהם מול כסופי הגב.

מקום 3 – חלוצי תל אביב 4-2 (3)- החלוצים הצליחו להתגבר על התבוסה מול החיילים עם ניצחון חשוב מול המורדים. יובל פנטה הוביל את התקפת תל אביב, ובהגנה אין ספק שהחזרה של הקפטן אסף כץ תתן להם את האנרגיות שהם צריכים כדי לתת מלחמה לכל קבוצה בליגה.

מקום 4 – פטישי רמת השרון 4-2 (4)- הפטישים הפצועים ממש לא הרשימו מול מזכרת בתיה, אבל זה עדיין הספיק להם כדי לנצח בתוצאה משכנעת. ההגנה הפצועה ראתה כמה שחקנים חדשים בעמדות זרות להם, אבל בסוף זה עבד, לפחות מול מזכרת בתיה.

מקום 5 – מורדי יהודה 1-4 (5)- המורדים שוב היו קרובים ושוב איבדו יתרון דו-ספרתי. המורדים שוב לא הצליחו לעצור את יובל פנטה ששרף אותם משחק שלם עם עוד תצוגה נפלאה שלו (וצריך גם להחמיא לאבייה שרמק שהוביל את מהלכי הריצה באופן קבוע). הקבוצה הזאת צעירה וחסרת ניסיון ואין ספק שרואים את זה ברבע הרביעי במשך כל העונה.

מקום 6 – כלבי השאול 'נימו' חיפה 1-3 (6)- חיפה כבר הייתה מוכנה לשחק מול באר שבע אך מסיבות שלא תלויים בהם המשחק התבטל. הם יקחו את המנוחה הזו כדי להתכונן למשחק הבא שלהם.

מקום 7 – הנחיל השחור באר שבע 1-4 (7)-  אחרי הביטול של המשחק בשישי, באר שבע תוכל להתכונן כמו שצריך למשחק שלהם מול מזכרת בתיה

מקום 8 – כסופי הגב 'פוינטר' מזכרת בתיה 0-6 (8)- ההגנה של מזכרת פתחה את המשחק טוב מול הפטישים אך חוסר היכולת של ההתקפה להגיע לנקודות פגע מאוד בקבוצה. על מנת להמחיש את חוסר היכולת של ההתקפה להתקדם, רק אציין את ההתקפה הארוכה של המשחק שהייתה למזכרת, התקפה בת 6:30 שבהם מזכרת התקדמו 21 יארד בעשרה מהלכים. הם יהיו חייבים למצוא פיתרון להתקפה על מנת לתת להגנה קצת עזרה.

 

יש 2 משחקים השבוע בליגה

ביום חמישי בשעה 21:00 במעלה אדומים האריות פוגשים את המורדים לדרבי ירושלמי.

במוצאי שבת במזכרת בתיה פתח תקווה באה לבקר בשעה 21:00