המורדים הבטיחו את המקום החמישי

.תמונת שער: בן קול

מורדי יהודה 52 – כלבי השאול 'נימו' חיפה 16

סטטיסטיקה

תמונות

חיפה אירחה את המורדים למשחק חשוב עם הרבה השלכות לקראת הפלייאוף. המורדים פתחו את המשחק עם ריצה מקרוב של ג'רמיה חלסקי לטאצ'דאון 6-0. חיפה לא הצליחה להמיר בניסיון רביעי וחיים אהרון מצא את זאב כץ עם מסירה ארוכה לטאצ'דאון 12-0. ערן רואי השתלט על בעיטת אונסייד, ואהרון העלה את המורדים ליתרון 18-0 עם עוד מסירה לכץ לטאצ'דאון. חיפה שוב לא הצליחה להמיר את הניסיון הרביעי והמורדים המשיכו ללחוץ על הגז עם מסירה של ג'ף בלאבן לדוד סלם, 24-0 בתחילת הרבע השני. מאט קאופמן מצא את אמיתי צ'ובינסקי לטאצ'דאון שהעלה את חיפה על הלוח 24-7. התקפה ארוכה של המורדים הסתיימה עם מסירה של אהרון ליהודה מנדלוביץ , והיתרון צמח ל32-7. עם 4 מסירות לא מוצלחות ברציפות, חיפה החזירה את הכדור למורדים. מסירה של בלאבן נחטפה על ידי תומר פרידלר וחיפה ניצלה את זה עם בעיטת שער שדה של איליה אברבוך מ-37 יארד, 32-10. המורדים סיימו את המחצית עם ריצה של אבי לנדסמן לטאצ'דאון, 40-10.

הקבוצות החליפו בעיטות הרחקה בפתיחת המחצית השנייה, וחזקי תומר חטף מסירה של קאופמן על קו האחד של חיפה. רפאל בלום הצליח להטות את הכדור בניסיון הרביעי של המורדים ואהרון חטף מסירה של קאופמן. בתחילת הרבע הרביעי הכדור החליק לאהרון מהיד ורועי מאיר חטף אותו לטובת חיפה. קאופמן רץ לטאצ'דאון מקרוב וצימק את התוצאה לכדי 40-16. בעיטת פתיחה נוראית של חיפה נתנה למורדים מיקום טוב וג'ף בלאבן מצא את חיים אהרון לטאצ'דאון 46-16. בעיטת פתיחה עמוקה של מיכאל בן-הרוש התגלגלה ליד קו האנדזון ויהודה מנדלוביץ הצליח להקדים את המחזיר והשתלט על הכדור על קו ה-1 של חיפה. אבי לנדסמן נהנה מהמיקום כדי לרוץ מקרוב לטאצ'דאון 52-16. חיפה הספיקה להרחיק שוב והמורדים לקחו את הזמן לפני סיום המשחק.

חיים אהרון הוביל את המורדים עם 10-16, 176 יארד, 3 טאצ'דאונים ואיבוד והוסיף 34 יארד בריצה ותפיסה אחת ל-20 יארד וטאצ'דאון (ובנוסף 8 תיקולים, חטיפה, וחסימת בעיטה). ג'ף בלאבן סיים עם 4-16 ל 47 יארד, 2 טאצ'דאונים ואיבוד. אבי לנדסמן סיים עם 91 יארד ו-2 ט"ד בריצה, וזאב כץ סיים עם 131 יארד ו-2 ט"ד ב-4 תפיסות. אברהם פיסגוס הוביל את הגנת המורדים עם 9 תיקולים (1 לאיבוד יארדים), קול קייזר סיים עם 7 תיקולים, הפלת מרכז אחד וארבעה תיקולים לאיבוד יארדים.

מאט קאופמן סיים עם 8-26 ל-100 יארד, טאצ'דאון ו-2 איבודים והוסיף ריצה לטאצ'דאון. אמיתי צ'ובינסקי סיים עם 52 יארד וטאצ'דאון. מיכה אלון הוביל את ההגנה עם 14 תיקולים והטית מסירה, ורודי רטנר סיים עם 8 תיקולים, מהם 1.5 לאיבוד יארדים.

 

המורדים הבטיחו לעצמם את המקום החמישי בפלייאוף, שיהיה משחק חוץ נגד רמת השרון ביום חמישי הבא. לבינתיים, הם ייסעו לרמת השרון השבוע ויסיימו שם את העונה הסדירה. חיפה תלויים בהפרשי נקודות ממשחקי השבוע הקרוב כדי ללדעת אם יעלו לפלייאוף או לא.

בעקבות שבוע המשחקים הקצרצר, לא יהיו שלושה זוכים בפרסי ששחקן השבוע ונסתפק באחד. והזוכה הוא הטייט-אנד של המורדים זאב כץ, על הפועתו המרשימה, עם 4 תפיסות ל-131 יארד ושני ט"ד.

.