נצחון למורדים על כסופי הגב לאחר משחק מרתק

חיפה 'נימו' אנדרדוגס והנחיל השחור באר שבע שיחקו משחק קר ורטוב ביום חמישי בירושלים, וחיפה יצאו כשידם על העליונה. ביום שישי במזכרת בתיה, במזג אויר חמים ואביבי, כסופי הגב והמורדים נתנו משחק מעניין ומלהיב, כשבסוף המורדים עוצרים את כסופי הגב במהלך האחרון של המשחק ומונעים מהמארחת ניצחון ראשון לעונה.

תמונת שער: תום נודלמן

חיפה 'נימו' אנדרדוגס 40 – הנחיל השחור באר שבע 14

נתוני משחק

שידור המשחק 'חמישי באיזי' מאת מדברים תקשורת

הגשם ירד בחוזקה במשך כמעט כל המשחק בירושלים והיה משווה רציני במחצית הראשונה. הקבוצות החליפו טאצ'דאונים וירדו למחצית בשוויון 14. מאט קאופמן מסר שני ט"ד ברבע השלישי וחיפה פתחה פער שבאר שבע התקשתה לצמצם, במיוחד לאחר פציעתו של רוני הייז, שעזר מאוד להחזיק אותם במשחק במחצית הראשונה. הריסון דיוק-פרנלי הוסיף למשחק נהדר (יירוט, פאנטים לפינות) כששלף את הכדור מידיו של רן הדרי ונכנס לאנד-זון עם ט"ד נוסף.

אופק אסנפלד רץ לשמונים יארד וט"ד עבור האנדרדוגס, ואצל באר שבע אופיר לוי תפס 4 מסירות ל-40 יארד וט"ד.

הנחיל השחור תארח במוצאי שבת הקרובה את אריות ירושלים וחיפה אנדרדוגס במנוחה עד למשחק חוץ נגד מזכרת בתיה בעוד שבועיים.

 

מורדי יהודה 32 – כסופי הגב מזכרת בתיה 26

נתוני משחק

כסופי הגב באו נחושים להוציא ניצחון ראשון העונה והגיעו למרחק נגיעה. המורדים עלו ליתרון 12-0 מוקדם במשחק אבל כסופי הגב צימקו ל-18-13 לפני המחצית, בעיקר בזכות החיבור המצויין בין עידו אייזיקוביץ לשי לניאדו. לניאדו, אגב, רשם 14 תפיסות במשחק, מקום שלישי בכל הזמנים למשחק בודד. מזכרת עלתה ליתרון נקודה עם תפיסת ט"ד של לניאדו עם סיום הרבע השלישי והמורדים החזירו לעצמם את היתרון עם ט"ד מאלי מנדלוביץ לאביעד כליפה. כעבור פחות מדקה, אייזיקוביץ מסר ט"ד נוסף ללניאדו והחזיר את היתרון לכספי הגב. לא עברה דקה נוספת ויוסף בן-חמו רץ 57 יארד לט"ד והעלה את המורדים ליתרון הסופי. כסופי הגב עוד נכנסו לאנד-זון עם שניות ספורות על השעון, אבל נשרקה לרעתם עבירת אחיזה-בלתי-חוקית (HOLDING) והמסירה האחרונה של אייזיקוביץ (ללניאדו, אלא מה?) לא הושלמה.

לניאדו סיים עם 14 תפיסות (מתוך 18 השלמות של אייזיקוביץ) ל-137 יארד ו-3 ט"ד. מנגד, בן-חמו סיים עם 13 נשיאות ל-163 יארד וט"ד.

המורדים יארחו השבוע את פתח תקוה טרופרס ביום חמישי וכסופי הגב יארחו בשבוע הבא את הנחיל השחור באר שבע.

 

עקבו אחרי התאחדות הפוטבול לעדכונים בכל רגע: באינסטגרם, פייסבוק וטוויטר