נצחונות רטובים למורדים, חלוצים ואריות

סוף שבוע סוער עבר על כוחותינו, אבל ליגת הפוטבול הישראלית ע"ש משפחת קראפט לא הורידה את הרגל מהגז. שלוש קבוצות החוץ ניצחו השבוע. מורדי יהודה ניצחו 8-0 את כסופי הגב 'רוז וואלי קרוספיט' מזכרת בתיה, חלוצי תל אביב ניצחו את חיפה 'נימו' אנדרדוגס 18-0, ואריות 'ביג בלו' ירושלים ניצחו את הנחיל השחור באר שבע 45-0.

תמונת שער: סלימאן עאמר

 

מורדי יהודה 8 – כסופי הגב 'רוז וואלי קרוספיט' מזכרת בתיה 0

סטטיסטיקה

הרוחות סערו במזכרת בתיה, לפחות מעל המגרש, והקבוצות נערכו בהתאם. המורדים, שמרבים למסור בדרך כלל, פתחו בתקיפה נגד כיוון הרוח ופתחו עם 7 מהלכי ריצה ובסוף מסירה אחת קטנה מיהודה מנדלוביץ לאייקי בדנר לטאצ'דאון, 8-0. המסירה הראשונה של רכז כסופי הגב, עידו אייזיקוביץ, יורטה על ידי חזקי תמר, אבל ליינבקר כסופי הגב, אבירם ג'ונסון, עצר את אבי לנדסמן בנסיון הרביעי.שתי הקבוצות הרחיקו, כאשר הרוח השפיעה על שתי הבעיטות. שתי הקבוצות לא הצליחו בנסיון רביעי, ובמהלך האחרון לפני המחצית שיקו זאנו יירט מסירה של מנדלוביץ.

כסופי הגב פתחו את המחצית עם התקפה ארוכה אבל סנאפ לא טוב בנסיון הרביעי עצר אותם. בתחילת הרבע הרביעי מנדלוביץ הופל על ידי ולאד פטרטי בנסיון רביעי של המורדים. כסופי הגב הרחיקו, אבל ההגנה עמדה ועצרה את המורדים על קו השער עם 1:40 לסיום. מזכרת בתיה הצליחה להמיר נסיון שלישי וארוך, אבל לא הצליחה להגיע לאנד-זון לפני הסיום.

מנדלוביץ השלים 10/16 ל-95 יארד, ט"ד ומסירה אחת שיורטה ביחד עם 34 יארד על הקרקע. לנדסמן רץ 10 פעמים ל-49 יארד ובדנר תפס4-36-1. תמר רשם 6 תיקולים, יירוט ומסירה שיורטה ואוריה לוברבום הוסיף 6 תיקולים.

אייזיקוביץ השלים 4/15 מסירות לחמישים יארד ומסירה אחת שיורטה. אוהד שמואלי הוביל את הקבוצה ביארדים בריצה (38) ובתפיסה (23). ג'ונסון הוביל את ההגנה עם 11 תיקולים, עם שניים להפסד יארדים ופטרטי הוסיף 7, הפלת ק"ב וגרם להשמטה.

כסופי הגב מארחים ביום שישי את הנחיל השחור ולמורדים יש שבוע חופש לפני דרבי ירושלמי נגד אריות ירושלים, משחק שיפגיש את שתי מובילות הטבלה.

 

חלוצי תל אביב 18 – חיפה 'נימו' אנדרדוגס 0

(בעקבות הגשם והתקלות הטכניות שבאו איתו, הסטטיסטיקה והסיכום הם המיטב שיכלנו)

צילום: סלימאן עאמר

סטטיסטיקה

תמונות של סלימאן עאמר

הבוץ והגשם השפיעו רבות על המשחק, וגם על היכולת הטכנית שלנו לסכם ולסקר אותו כמו שצריך. רודי רטנר מחיפה השתלט על השמטה מוקדמת של תל אביב אבל הריסון דיוק-פרנלי לא דייק בבעיטת שער השדה. החלוצים ניצלו כמה דקות ללא גשם ועומרי מזרחי מסר מסירת עומק לנמרוד פוזנר שרץ לט"ד, 6-0. חיפה הרחיקה ותל אביב לא הצליחה בנסיון רביעי, עמוק בשטחה של חיפה. נדב אלירז יירט מסירה של קיבוצני, השמיט את הכדור בקו ה-2 ועמית מיליטאנו השתלט באנד-זון לט"ד תל-אביבי, 12-0.הרחקה נוספת של חיפה הובילה לריצת ט"ד ארוכה של יובל פנטה, 18-0. התגברות בקצב הגשם גרמה להאטה בקצב המשחק. הרבה נפילות, השמטות וריצות קצרות היוו את רוב המשך המשחק, והחלוצים יצאו עם נצחון שלישי רצוף לאחר שלושה הפסדים רצופים.

לשתי הקבוצות שבוע חופש לפני משחקים ביתיים בשבוע הבא. האנדרדוגס מארחים ביום שישי הבא את הטרופרס מפתח תקוה, והחלוצים מארחים במוצ"ש הבא את כסופי הגב.

 

אריות 'ביג בלו' ירושלים 45 – הנחיל השחור באר שבע 0

סטטיסטיקה

שתי דקות מתחילת המשחק דוד אבל השלים מסירת ט"ד למישה בלוב, 8-0. שמחה פוקס יירט מסירה של מתנאל כץ, ואבל מסר ט"ד לאזי ג'סקי, 16-0.באר שבע הרחיקה ואבל ובלוב שוב התחברו לט"ד, 22-0, ב"ש שוב הרחיקה ובנימין שולץ הבקיע שער שדה מ-21 יארד, 25-0. באר שבע השיגה לראשונה דאון ראשון במשחק עם ריצה של מתנאל כץ, אבל לבסוף הרחיקה.עמית רחמן חסם בעיטה של שולץ עם סיום המחצית.

אלכס בר נכנס לעמדת הק"ב אצל הנחיל השחור וזאבי קורניצער יירט את המסירה השניה שלו. רחמן חסם עוד בעיטה של שולץ ושתי הקבוצות הרחיקו.באר שבע שוב הרחיקה ומשה שיר מסר ט"ד לדוד אבל, 31-0. באר שבע לא הצליחה בנסיון רביעי ושיר מסר ט"ד לג'סקי עם כשבע דקות לסיום המשחק, 39-0. סנאפ לא טוב בנסיון הרביעי החיר את הכדור לאריות, ושיר מסר ט"ד לאפי משען כמה רגעים לפני סיום המשחק, 45-0.

אבל השלים 11/22 מסירות ל-221 יארד ושלושה ט"ד, ושיר השלים 9/15 -114 ושלושה ט"ד גם כן.ג'סקי השלים 6-146-2 ובלוב 2-57-2. לייב סקלר רשם 4 תיקולים, שניים להפסד יארדים, ופוקס הוסיף 2 תיקולים, אחד להפסד יארדים, יירוט והטיה.

כץ ובר השלימו ביחד 4/15 מסירות (שתי השלמות ומסירה אחת שיורטה לכל אחד) לסך כולל של יארד אחד.מיכאל ויטמן הוביל את ההגנה עם 7 תיקולים, 3 להפסד יארדים ושתי הפלות ק"ב. סנדרו קלנדדזה הוסיף 5 תיקולים, הפלת ק"ב וגרם להשמטה, ורחמן הוסיף לשתי החסימות שלו חמישה תיקולים.

.האריות משחקים בחוץ נגד פתח תקוה ביום חמישי ובאר שבע נוסעים למזכרת בתיה ביום שישי.