באר שבע ומזכרת בתיה שייטו לניצחונות בקדם עונה

קדם עונה של עונת 2019-20 של ליגת הפוטבול הישראלית ע"ש משפחת קראפט הסתיים בסוף השבוע האחרון עם שני משחקים חד-צדדיים. הנחיל השחור באר שבע ניצחו בביתם החדש את חלוצי תל אביב 35-0 וכסופי הגב "י.ע.ר סאניטרי" מזכרת בתיה ניצחו את פתח תקוה טרופרס 34-6.

 

הנחיל השחור באר שבע 35 – חלוצי תל אביב 0

נתוני משחק

תמונות מאת אליה יהודאי

האנרגיות מחודשות בבאר שבע וכל מי שהגיע למשחק באמפי-פארק הרגיש זאת. הצטרפותם של מאמן ההגנה נועם דלאל, הרסיבר דני מיכאלוב ועלייתם מהנוער של כמה וכמה שחקנים משמעותיים משפיעים מאוד לטובה על מה שקורה בבירת הנגב.

הגנתו של דלאל רשמה 4 יירוטים, כולל שניים שהוחזרו לטאצ'דאון, והפילו את החלוצים מאחורי קו ההתגוששות 10 פעמים במשחק. עידו אבני, שעלה מקבוצת הנוער, פתח בעמדת הקוורטרבק, והשלים 7/10 מסירות ל-90 יארד ושני ט"ד, וגם הוביל את הקבוצה בריצה, עם 16 יארדים. מרוב הגנה, התקפת באר שבע היתה על המגרש ל-26 מהלכים בלבד.

תל אביב מחפשים פתרון בעיקר בעמדת הקוורטרבק, בעקבות פציעתו בקדם העונה של רון דפני, ומצבו הלא-ברור של בן לנדון. ברק רחבי שיחק את כל המשחק בתור ק"ב, והשלים 4/17 מסירות ל-9 יארד בלבד, עם 4 מסירות שיורטו. רחבי השיג פעמיים דאון ראשון עם רגליו (כולל פעם אחת בדאון רביעי ו-17), אך התקשה למצוא את התופסים שלו, שכוסו היטב ע"י הקו האחורי של באר שבע בהובלת מתנאל כץ (2 יירוטים, ט"ד, והפלת ק"ב) ותומר קורן (3 הטיות). נקודת אור אצל תל אביב היא הגעתו של ליאור מרקוז, שעבר העונה מאריות ירושלים. מרקוז הוביל את הגנת הקבוצה עם 3 תיקולים והחזיר את בעיטות הפתיחה לממוצע של 24 יארד.

שתי הקבוצות תפתחנה את העונה הסדירה עם משחקי חוץ ביום שישי הקרוב. באר שבע תתארח אצל מזכרת בתיה, ותל אביב תתארח בפתח תקוה.

 

כסופי הגב "י.ע.ר סאניטרי" מזכרת בתיה 34 – פתח תקוה טרופרס 6

נתוני משחק

מזכרת בתיה אירחה בקדם העונה את הטרופרס מפתח תקוה, שמנסים לעמוד באיתנות לאחר נטישה מאסיבית של שחקני מהקבוצה שהגיעה לשני משחקי הגמר האחרונים.

ליאור רייף היווה את מרכז ההתקפה של כסופי הגב וסיים עם 9-43-1 על הקרקע ו-8-84-2 באוויר עם מסירות מעידו אייזיקוביץ, שסיים את היום עם 15/33 ל-195 יארדים וארבעה ט"ד. את הגנת מזכרת הוביל ליעד ורסולקר, שעבר הסבת מקצוע מרץ ללינבקר, עם 6 תיקולים (4 לאיבוד יארדים), הפלת ק"ב ויירוט.

הטרופרס אמנם קצרים מעט בסגל השחקנים, אבל נתנו פייט עם הרבה לב ומאמץ. בלטו בשורותיהם השחקנים החדשים בן בן כהן, שתפס את הט"ד היחיד של האורחים, והליינבקר יניב אפו, שרשם 5 תיקולים (2.5 לאיבוד יארדים) והפלת ק"ב אחד.

כסופי הגב יפתחו את העונה בבית ביום שישי נגד הנחיל השחור באר שבע, ובאותו זמן הטרופרס יארחו את חלוצי תל אביב.

 

בהצלחה לכולם בעונה הסדירה!