באר שבע ניצחה ומריחה את הפלייאוף

צילום שער: דותן דורון

 

חיפה 'נימו' אנדרדוגס 41 – מורדי יהודה 0

נתוני משחק

סרט משחק מאת מדברים תקשורת

האנדרדוגס היו דומיננטיים לאורך כל שלבי המשחק. מאט קאופמן נתן הופעה כמעט מושלמת, שון קיבוצני רשם 3 הפלות ק"ב וגם הקבוצות המיוחדות הצטרפו לחגיגה כאשר ברק קציר החזיר את בעיטת הפתיחה של המחצית השניה לטאצ'דאון.

חיפה שומרת על המקום השלישי בטבלה, מה שיקנה לה עליה אוטומטית לחצי הגמר, אבל זה ממש לא מובטח לה. לאנדרדוגס נשארו משחקים נגד פ"ת (השבוע) ות"א (בעוד שבועיים), והמשחק השני ככל הנראה יקבע את זהות העולה למקום השלישי.

המורדים נמצאים בצד השני של המטבע, כאשר הם מסתכלים עתה על הפלייאוף מבחוץ. אמנם, עם נצחון על הפטישים השבוע (והפסדים של באר שבע לת"א ופ"ת), המורדים יכולים להיכנס לפלייאוף מהמקום החמישי והאחרון.

 

אריות 'ביג בלו' ירושלים 38 – חלוצי תל אביב 22

נתוני משחק

תמונות מאת דותן דורון

מי שהגיע למשחק ביום שישי לתל אביב נהנה ממזג אויר מדהים ומשחק פוטבול משובח. החלוצים לא נבהלו מהתחזיות למשחק או מהמאזן המושלם של ירושלים והובילו במחצית. האריות מאידך, כבר יודעים לנצח גם בלי דוד אבל ונותר לכל הליגה רק לחשוב על מה יהיה כשהוא יחזור מהפציעה במפשעה.

אפי משען
צילום: דותן דורון

אפי משען ודוד פיטוסי רצו ביחד לארבעה טאצ'דאונים ופיטוסי תפס עוד אחד. תל אביב עבדה מצויין בהגנה למשך שלושה רבעים, בהובלת ג'וש קינר שרשם 2 הפלות ק"ב וארבעה תיקולים להפסד יארדים. שחר רגב הרשים בהתקפה (101 יארד ושני ט"ד), הגנה (הטיה ויירוט) ובקבוצות המיוחדות (בעיטות והחזרות).

האריות כמעט הבטיחו את המקום הראשון, וכל מה שנשאר להם הוא לנצח עוד משחק – נשארו להם מזכרת בתיה והמורדים- או שפ"ת תפסיד משחק אחד. כפי שנכתב לעיל, החלוצים עדיין יכולים להגיע למקום השלישי אם ינצחו את חיפה בעוד שבועיים, גם אם שתי הקבוצות תסיימנה עם אותו מאזן.

 

הנחיל השחור באר שבע 50 – פטישי רמת השרון 28

נתוני משחק

באר שבע רכבה על תצוגת ענק של רוני הייז בדרך למקום החמישי בטבלה, ולעת עתה מקום בפלייאוף הוא שלהם להפסיד. עם משחקים שנותרו מול ת"א ופ"ת, לא יהיה קל, אבל אם הייז יספק את הסחורה כמו במוצאי שבת, זה בהחלט אפשרי. הייז סיים עם 241 יארד וארבעה ט"ד במסירה (למרות אינספור הפלות של התופסים שלו) ועוד 78 יארד ו-3 ט"ד בריצה. יונתן אסרף היה המטרה המועדפת וסיים עם 6-126-2 בתפיסה.

דנאל מיטיאקוב לא עשה להם חיים קלים, ורץ ל-181 יארד ושלושה ט"ד ודניאל בטוני עשה צרות לקו ההתקפה, עם 9 תיקולים, שניים מהם להפסד יארדים.

באר שבע כאמור חייבת לסיים עם מאזן יותר טוב מהמורדים וכרגע מובילים עליהם במשחק אחד עם שני משחקים לסיום העונה. אצל רמת השרון יש עדיין תקוה – הם חייבים לסיים בשוויון משולש עם באר שבע ועם המורדים ואז הם ינצחו בשובר-השוויון המשולש.