אליפות שלישית ברציפות לאריות!

אריות 'ביג בלו' ירושלים זכו באליפות שלישית ברציפות והרביעית בתולדות המועדון, עם ניצחון 29-26 על פתח תקוה טרופרס בישרא-בול 12!

אריות 'ביג בלו' ירושלים 29 – פתח תקוה טרופרס 26 

נתוני משחק

סרט משחק

תמונות מאת טל אראל

איזה גמר! התקפה, הגנה, קבוצות מיוחדות, סוף מותח, מהפכים, אווירה בקהל והכי חשוב- מזג אויר מושלם לישרא-בול 12!

אפי משען פתח את ישרא-בול 12 עם החזרת בעיטת פתיחה 94 יארד לטאצ'דאון לאריות ירושלים. משען העלה את ירושלים ליתרון 14-0 עם ריצה קצרה לט"ד, ודני איסטמן שם את הטרופרס על הלוח במהלך הראשון של הרבע השני – 14-6.עם 2:22 לסוף המחצית, הרוקי הפנומן של ירושלים, דוד פיטוסי, העלה אותם ליתרון 21-6, אבל איסטמן ענה לאחר פחות מדקה עם מסירה לאחיו דוד, 21-12 לירושלים במחצית.

משען (27) עם יירוט האליפות
צילום: טלי אראל

ריצת ט"ד נוספת של איסטמן צימק את התוצאה ל-21-20 ברבע השלישי ועם 4:42 לסוף המשחק פתח תקוה עלתה ליתרון ראשון במשחק, 26-21 ,ממסירה של אברהמי פרקש לאורן יקואל. האריות לא ויתרו על תואר שלישי ברציפות ולאחר החזרה מצויינת נוספת של משען, פיטוסי רץ לט"ד נוסף, 29-26. פתח תקוה גם לא ויתרה אבל משען יירט מסירה של פרקש וכל מה שירושלים היו צריכים לעשות היה להשיג דאון ראשון כדי להבטיח את האליפות.

משען זכה בגביע לשחקן המצטיין של המשחק עם תרומה משמעותית למשחק בכל שלושת נדבכיו. ט"ד בריצה, ט"ד בהחזרה (בתוך 190 יארד בארבע החזרות!) והיירוט שהבטיח לקבוצתו את האליפות. פיטוסי סיים עם 91 יארד ושני ט"ד על הקרקע. הגנת האריות, כרגיל, עבדו היטב בתור יחידה. בלטו מכולם מורדי צ'רנוביץ, הלל גולדשטיין וג'רום וויטליק.

(דני) איסטמן סיים עם שלושים (!) נשיאות כדור ל-121 יארד ושני ט"ד והוסיף ט"ד במסירה ושישה תיקולים. יקואל תפס 4-115-1 ואחמד אבו-גאבר רשם 5 תיקולים, 2 מהם לאיבוד יארדים וגרם להשמטה.

 

ברכות לאריות על הזכייה ההיסטורית!

החלה הספירה לאחור לעונה ה-13 של ליגת הפוטבול הישראלית…וישרא-בול 13!