האריות והטרופרס ממשיכים לנצח

שלושה משחקים שוחקו בסוף השבוע האחרון בליגת הפוטבול הישראלית ע"ש משפחת קראפט. בחמישי באיזי ניצחו חלוצי תל אביב את פטישי רמת השרון 28-8 וביום שישי גברו פתח תקוה טרופרס על כסופי הגב מזכרת בתיה 56-22 ואריות ירושלים על חיפה אנדרדוגס 35-14.

תמונת שער: שירן נגר

חלוצי תל אביב 28 – פטישי רמת השרון 8

נתוני משחק

סרט המשחק – חמישי באיזי

בן לנדון ממשיך להוות נשק רציני על הקרקע (103 יארד, 2 ט"ד) ועם חזרתו של נמרוד פינטל (ט"ד בתפיסה) למגרש, גם משחק המסירה של תל אביב מתחילה לקום לתחיה. טל עשור רץ גם הוא ל-51 יארד וט"ד. החלוצים עצרו כמעט לחלוטין את התקפת רמת השרון והחזיקה אותם על 30 יארדים התקפיים בלבד, הרבה הודות לאסף כץ (7 תיקולים, 3 לאיבוד יארדים והפלת ק"ב). אמנם הם נתנו במתנה 173 יארדים בדמותם של 21 עבירות שהתקבלו, שני הנתונים מקום שני למשחק בודד בכל הזמנים.

רמת השרון הצליחה להתעורר לפני המחצית וצימקה ל16-8 ממסירת ט"ד מארז ממן לרופיג בבייב. אבל זה היה מעט מידי והם לא הצליחו להמשיך את המומנטום אל תוך המחצית השניה.

שתי הקבוצות ייפגשו שוב ביום שישי הבא בתל אביב.

 

פתח תקוה טרופרס 56 – כסופי הגב מזכרת בתיה 22

נתוני משחק

תמונות מאת שירן נגר

לניאדו
צילום: שירן נגר

כסופי הגב פתחו עם ט"ד בהקפה הראשונה שלהם (אייזיקוביץ ללניאדו) אבל משם הדברים הידרדרו מהר לכיוון פתח תקוה, שעדיין בלתי מנוצחת לאחר 4 מחזורים. הקרקס של הטרופרס היה בפעולה מלאה, עם בעיטות אונסייד, לטראלים, הוק-אנד-לאדר והחזרת פאנט מרהיבה של דני איסטמן, וכמה חסימות עוצמתיות בדרך.

מזכרת בתיה נהנית מביצועיו של לניאדו שתפס עוד שתי מסירות ט"ד, וההגנה הצהובה עצרה הרבה מאוד מהלכים של פתח תקוה בבק-פילד (8 תיקולים לאיבוד יארדים).

מזכרת בתיה תחפש נצחון ראשון ביום שישי בבית נגד המורדים, והטרופרס נחים עד משחק חוץ נגד המורדים ביום חמישי הבא.

 

אריות 'ביג בלו' ירושלים 35 – חיפה 'נימו' אנדרדוגס 14

עקב תקלה טכנית, ידוע לו שנתוני המשחק למשחק זה אינם מדוייקים.

המשחק ביום שישי בוינגייט היה משחק קשוח והגנתי. כל אחת מהקבוצות יירטה 3 מסירות של היריבה (ברק קציר מחיפה ומורדי צ'רנוביץ מירושלים רשמו 2 כ"א) וכל אחת מההגנות רשמה גם ט"ד. אצל חיפה זה היה פיק-6 של אופק אסנפלד ואצל ירושלים זה היה צבי סקלר שהוציא לאסנפלד את הכדור מהידיים ורץ 30 יארד עד לאנד-זון.

אצל האריות, הרוקי המצויין דוד פיטוסי ממשיך לככב ורשם 107 יארד ושני ט"ד על הקרקע. אסנפלד ממשיך לקבל את עיקר הנשיאות של חיפה וסיים עם 49 יארד.

חיפה תשחק נגד באר שבע ביום חמישי הקרוב והאריות במנוחה עד משחק בשבוע הבא נגד אותם באר-שבעים.