הטרופרס והחלוצים עלו לחצי הגמר

פתח תקוה ותל אביב לא התקשו במיוחד לנצח במשחקי רבע הגמר ועלו למשחקי חצי הגמר, שיתקיימו השבוע בירושלים.

תמונת שער: תום נודלמן


פתח תקוה טרופרס 38 – כסופי הגב 'רוז וואלי קרוספיט' מזכרת בתיה 6

סטטיסטיקה

תמונות מאת תום נודלמן

צילום המשחק מאת מדברים תקשורת

כסופי הגב הגיעו לראשונה לפלייאוף והתחילו על רגל ימין. בבעיטת הפתיחה הרוקי חן הלל גרם להשמטה של כריס דייויס ועמית בן-יוסף השתלט. אמנם, האורחים לא הצליחו לנצל את ההזדמנות כאשר בעיטת שער שדה של טים פלוטקין נחסמה על ידי אחמד אבו-גאבר. הקוורטרבק של פ"ת, אברהמי פרקש, מיד ניצל את חזרתו של דני איסטמן לשורות הקבוצה ומסר לו לט"ד, 6-0. לאחר שני מהלכים בלבד דוד איסטמן יירט מסירה של עידו אייזיקוביץ ופרקש מסר ליונתן קורן לט"ד נוסף 14-0.לאחר הרחקה של מזכרת בתיה, פרקש שוב מסר לקורן לט"ד, 22-0.(דוד) איסטמן גרם להשמטה של ליעד ורסולקר והשתלט על הכדור, ופרקש מסר ט"ד לגדעון ריז, וכבר 30-0. 5 השלמות רצופות של אייזיקוביץ סידרו לק"ב הגדול ריצה לט"ד, 30-6, אבל הטרופרס לא הרפו ופרקש מסר ט"ד נוסף לריז לפני המחצית, 38-6.

מזכרת פתחה את המחצית השניה עם הרחקה ותומר חזן גרם להשמטה נוספת של דייויס ושחר לסקו השתלט עבור האורחים. כסופי הגב לא הצליחו בנסיון רביעי אבל כפו על הטרופרס הרחקה ראשונה במשחק. נסיון רביעי לא מוצלח של מזכרת הוביל לנסיון רביעי לא מוצלח של פ"ת. מזכרת הרחיקה והתקפה ארוכה של פ"ת סיימה את שעון המשחק והעניקה לפ"ת את נצחון הפלייאוף הראשון בתולדות המועדון.

פרקש השלים 16/34 מסירות ל-220 יארד וחמישה ט"ד. קורן תפס 4-78-2 וריז 4-58-2. דייויס רץ 8 פעמים ל-73 יארדים. דני איסטמן רשם 6 תיקולים ודוד איסטמן רשם 4, אחד להפסד יארדים, יירוט, גרם להשמטה והשתלט עליה.

אייזיקוביץ השלים 13/31 מסירות ל-83 יארד ומסירה אחת שיורטה, יחד עם ט"ד על הקרקע. אוהד שמואלי רץ 12-39, רותם עוז תפס 2-32 וטים פלוטקין תפס 4-20. רועי ארצי הוביל את ההגנה עם 10 תיקולים והטיה, וחזן הוסיף 6, אחד להפסד יארדים וגרם להשמטה.

הטרופרס עלו לחצי הגמר, שם יפגשו במוצאי שבת את מורדי יהודה. ניתן לצפות במשחק ולעקוב כאן באתר.

 

חלוצי תל אביב 28 – חיפה 'נימו' אנדרדוגס 6

סטטיסטיקה

סרט המשחק מאת מדברים תקשורת

החלוצים מנסים להגיע לגמר חמישי ברציפות והתחילו את הדרך עם נצחון על חיפה.

הרץ הכוכב של תל אביב, יובל פנטה, רץ לט"ד פחות מדקה מפתיחת המשחק, 6-0.חיפה הרחיקה ועמרי מזרחי מסר ט"ד לנמרוד פינטל, 14-0. חיפה לא הצליחה בנסיון רביעי ותל אביב הרחיקה בסוף הרבע הראשון. חיפה לא הצליחה בנסיון רביעי ומיכה אלון גרם להשמטה של קמרון סימונדס וג'וליאנו ניקולה השתלט עבור חיפה. האנדרדוגס שוב לא הצליחו בנסיון רביעי אבל גרמו להרחקה של תל אביב. רון דפני מסר ט"ד להריסון דיוק-פרנלי בנסיון רביעי וצימק ל-14-6 לפני המחצית.

שתי הפלות ק"ב רצופות של תל אביב הביאו להרחקה של חיפה ומזרחי מסר לשחר רגב שרץ כל הדרך לט"ד, 20-6. מיכה הריס יירט מסירה של דפני אבל שון קיבוצני הפיל את מזרחי בנסיון הרביעי. חיפה הרחיקה ותל אביב לא הצליחה בנסיון רביעי. עמית מיליטאנו גרם להשמטה של אייל אטיאס החיפאי, יוהאנס אוקבה השתלט ודוד וייצמן רץ לט"ד כדי להבטיח סופית לתל אביב את הנצחון, 28-6.

מזרחי השלים 8/19 מסירות ל-175 יארד ושני ט"ד ופינטל תפס 4-80-1. פנטה רץ 14-54-1 כאשר היה ניכר שצוות האימון מנסה לשמור אותו לחצי הגמר. אסף כץ הוביל את ההגנה עם 13 תיקולים, שניים לאיבוד יארדים. מיליטאנו רשם 6, 3 להפסד, 1.5 הפלות ק"ב וגרם להשמטה.

דפני השלים 11/24 מסירות ל-110 יארד, ט"ד ומסירה שיורטה. מיכה אלון תפס 7-65 ורודי רטנר רץ 7-44. השניים גם הובילו את ההגנה עם 11 תיקולים ו-1.5 להפסד יארדים כל אחד, כאשר אלון גרם להשמטה ורטנר רשם הפלת ק"ב.

החלוצים עלו לחצי הגמר, שם יפגשו את האלופה אריות ירושלים בשחזור הגמר האחרון. המשחק יתקיים ביום חמישי בקמפוס הספורט ע"ש משפחת קראפט בבירה. ניתן לצפות במשחק ולעקוב כאן באתר.