לוח משחקים עונת 2017/2018

לוח משחקים לפי קבוצות

מיקומי מגרשים

בית חוץ Score/תוצאה Time/שעה Date/תאריך Home Away
גביע ההתאחדות (7 על 7) Kraft sports campus 16:30 10.10.2017 AFI Cup (7 on 7)
טורניר קדם-עונה Kraft sports campus 08:30 15.12.2017 Preseason tournament
איילי חיפה נצי כפר סבא 20:00 19.12.2017 Rams Hawks
לוחמי יהודה ספרטני באר שבע 20:00 20.12.2017 Warriors Spartans
מזכרת בתיה גורילות כרישי נתניה 20:00 21.12.2017 Gorillas Sharks
להבות מודיעין זאבי קרית אונו 20:00 23.12.2017 Flames Wolves
כפירי ירושלים איילי חיפה 20:00 26.12.2017 Kfirim Rams
רעם רמת השרון כרישי נתניה 20:00 27.12.2017 Thunder Sharks
ציידי עמק יזרעאל מזכרת בתיה גורילות 28.12.2017 Hunters Gorillas
זאבי קרית אונו ספרטני באר שבע 3.1.2018 Wolves Spartans
כפירי ירושלים לוחמי יהודה 19:00 4.1.2018 Kfirim Warriors
נצי כפר סבא רעם רמת השרון 20:00 6.1.2018 Hawks Thunder
איילי חיפה זאבי קרית אונו 20:00 9.1.2018 Rams Wolves
כרישי נתניה ציידי עמק יזרעאל 20:00 10.1.2018 Sharks Hunters
להבות מודיעין מזכרת בתיה גורילות 20:00 13.1.2018 Flames Gorillas
נצי כפר סבא כפירי ירושלים 20:00 16.1.2018 Hawks Kfirim
רעם רמת השרון לוחמי יהודה 20:00 17.1.2018 Thunder Warriors
ספרטני באר שבע להבות מודיעין 18.1.2018 Spartans Flames
זאבי קרית אונו כרישי נתניה 22.1.2018 Wolves Sharks
נצי כפר סבא ספרטני באר שבע 20:00 23.1.2018 Hawks Spartans
ציידי עמק יזרעאל רעם רמת השרון 24.1.2018 Hunters Thunder
מזכרת בתיה גורילות איילי חיפה 20:00 25.1.2018 Gorillas Rams
כרישי נתניה נצי כפר סבא 20:00 29.1.2018 Sharks Hawks
איילי חיפה להבות מודיעין 20:00 30.1.2018 Rams Flames
לוחמי יהודה ציידי עמק יזרעאל 20:00 31.1.2018 Warriors Hunters
זאבי קרית אונו כפירי ירושלים 1.2.2018 Wolves Kfirim
ספרטני באר שבע רעם רמת השרון 5.2.2018 Spartans Thunder
לוחמי יהודה מזכרת בתיה גורילות 19:00 7.2.2018 Warriors Gorillas
ציידי עמק יזרעאל ספרטני באר שבע 12.2.2018 Hunters Spartans
להבות מודיעין נצי כפר סבא 20:00 13.2.2018 Flames Hawks
כפירי ירושלים כרישי נתניה 20:00 14.2.2018 Kfirim Sharks
זאבי קרית אונו מזכרת בתיה גורילות 15.2.2018 Wolves Gorillas
איילי חיפה לוחמי יהודה 20:00 20.2.2018 Rams Warriors
להבות מודיעין ציידי עמק יזרעאל 20:00 20.2.2018 Flames Hunters
כפירי ירושלים רעם רמת השרון 19:00 21.2.2018 Kfirim Thunder
נצי כפר סבא מזכרת בתיה גורילות 20:00 27.2.2018 Hawks Gorillas
ספרטני באר שבע איילי חיפה 11:00 2.3.2018 Spartans Rams
רעם רמת השרון זאבי קרית אונו 20:00 3.3.2018 Thunder Wolves
כרישי נתניה לוחמי יהודה 20:00 5.3.2018 Sharks Warriors
נצי כפר סבא ציידי עמק יזרעאל 20:00 6.3.2018 Hawks Hunters
באר שבע ספרטנים כפירי ירושלים 7.3.2018 Spartans Kfirim
איילי חיפה ציידי עמק יזרעאל 20:00 13.3.2018 Rams Hunters
לוחמי יהודה זאבי קרית אונו 19:00 14.3.2018 Warriors Wolves
מזכרת בתיה גורילות כפירי ירושלים 20:00 14.3.2018 Gorillas Kfirim
רעם רמת השרון להבות מודיעין 20:00 15.3.2018 Thunder Flames
באר שבע ספרטנים כרישי נתניה 19.3.2018 Spartans Sharks
רעם רמת השרון איילי חיפה 20:00 21.3.2018 Thunder Rams
ציידי עמק יזרעאל זאבי קרית אונו 28.3.2018 Hunters Wolves
כפירי ירושלים להבות מודיעין 17:00 29.3.2018 Kfirim Flames
לוחמי יהודה נצי כפר סבא 20:00 29.3.2018 Warriors Hawks
כרישי נתניה חיפה איילים 20:00 2.4.2018 Sharks Rams
להבות מודיעין לוחמי יהודה 20:00 3.4.2018 Flames Warriors
ציידי עמק יזרעאל כפירי ירושלים 4.4.2018 Hunters Kfirim
מזכרת בתיה גורילות באר שבע ספרטנים 10:30 5.4.2018 Gorillas Spartans
זאבי קרית אונו נצי כפר סבא 9.4.2018 Wolves Hawks
כרישי נתניה להבות מודיעין 20:00 12.4.2018 Sharks Flames
מזכרת בתיה גורילות רעם רמת השרון 20:00 12.4.2018 Gorillas Thunder
רבע גמר #1 23-26.4.2018 Wild Card #1
רבע גמר #2 23-26.4.2019 Wild Card #2
חצי גמר #1 30.4-3.5.2018 Semifinal #1
חצי גמר #2 30.4-3.5.2019 Semifinal #2
גמר ליגת התיכונים Kraft sports campus 20:30 10.5.2018 IHFL National Championship