לוח משחקים עונת 2019/2020

לוח משחקים לפי קבוצות

 

שבוע/Week בית חוץ Score/תוצאה Time/שעה Date/תאריך Home Away
Pre-Season 1 גביע ההתאחדות טורניר איזורי מס' 1 – מרכז TBD 19:00 30.10.2019 AFI Cup – Regional #1- Central
Pre-Season 2 גביע ההתאחדות טורניר איזורי מס' 2 – צפון TBD 19:00 6.11.2019 AFI Cup – Regional #2 – North
Pre-Season 3 גביע ההתאחדות טורניר איזורי מס' 3 – דרום TBD 19:00 13.11.2019 AFI Cup – Regional #3 – South
Pre-Season 4 גביע ההתאחדות טורניר איזורי – סיבוב שני TBD 19:00 20.11.2019 AFI Cup – Second Round – Regional
Pre-Season 5 גביע ההתאחדות טורניר איזורי – סיבוב שני TBD 19:00 27.11.2019 AFI Cup – Second Round – Regional
Pre-Season 6 גביע ההתאחדות – טורניר הגמר TBD 19:00 4.12.2019 AFI Cup – Final
שבוע 1 איילי חיפה זאבי קרית אונו 20:00 9.12.2019 Rams Wolves
באר שבע ספרטנים מזכרת בתיה גורילות 20:00 10.12.2019 Spartans Gorillas
כפירי ירושלים ניצי רמת השרון 20:00 11.12.2019 Kfirim Hawks
כרישי נתניה ציידי עמק יזרעאל 20:00 12.12.2019 Sharks Hunters
לוחמי יהודה להבות מודיעין 20:00 12.12.2019 Warriors Flames
שבוע 2 ציידי עמק יזרעאל עצמה כרמיאל 20:30 18.12.2019 Hunters Otzma
מזכרת בתיה גורילות זאבי קרית אונו 20:00 19.12.2019 Gorillas Wolves
שבוע 3 איילי חיפה באר שבע ספרטנים 20:00 23.12.2019 Rams Spartans
להבות מודיעין כרישי נתניה 20:15 24.12.2019 Flames Sharks
שבוע 4 עצמה כרמיאל איילי חיפה 20:00 30.12.2019 Otzma Rams
כרישי נתניה לוחמי יהודה 20:00 31.12.2019 Sharks Warriors
ציידי עמק יזרעאל זאבי קרית אונו 20:30 01.01.2020 Hunters Wolves
באר שבע ספרטנים כפירי ירושלים 20:00 02.01.2020 Spartans Kfirim
מזכרת בתיה גורילות ניצי רמת השרון 20:00 02.01.2020 Gorillas Hawks
שבוע 5 להבות מודיעין עצמה כרמיאל 20:15 07.01.2020 Flames Otzma
ניצי רמת השרון לוחמי יהודה 20:00 08.01.2020 Hawks Warriors
שבוע 6 זאבי קרית אונו כרישי נתניה 20:00 14.01.2020 Wolves Sharks
כפירי ירושלים להבות מודיעין 20:00 15.01.2020 Kfirim Flames
שבוע 7 עצמה כרמיאל באר שבע ספרטנים 20:00 20.01.2020 Otzma Spartans
זאבי קרית אונו לוחמי יהודה 20:00 21.01.2020 Warriors Wolves
איילי חיפה ניצי רמת השרון 20:00 22.01.2020 Rams Hawks
מזכרת בתיה גורילות ציידי עמק יזרעאל 20:00 23.01.2020 Gorillas Hunters
כפירי ירושלים כרישי נתניה 20:00 23.01.2020 Kfirim Sharks
שבוע 8 להבות מודיעין מזכרת בתיה גורילות 20:15 28.01.2020 Flames Gorillas
לוחמי יהודה איילי חיפה 20:00 29.01.2020 Warriors Rams
שבוע 9 עצמה כרמיאל כפירי ירושלים 20:00 03.02.2020 Otzma Kfirim
ציידי עמק יזרעאל ניצי רמת השרון 20:30 05.02.2020 Hunters Hawks
שבוע 10 כרישי נתניה מזכרת בתיה גורילות 20:00 10.02.2020 Sharks Gorillas
באר שבע ספרטנים לוחמי יהודה 20:00 11.02.2020 Spartans Warriors
ציידי עמק יזרעאל להבות מודיעין 20:30 12.02.2020 Hunters Flames
ניצי רמת השרון זאבי קרית אונו 20:00 12.02.2020 Hawks Wolves
איילי חיפה כפירי ירושלים 20:00 13.02.2020 Rams Kfirim
שבוע 11 זאבי קרית אונו באר שבע ספרטנים 20:00 19.02.2020 Wolves Spartans
מזכרת בתיה גורילות איילי חיפה 20:00 20.02.2020 Gorillas Rams
שבוע 12 כרישי נתניה עצמה כרמיאל 20:00 25.02.2020 Sharks Otzma
כפירי ירושלים ציידי עמק יזרעאל 20:00 26.02.2020 Kfirim Hunters
שבוע 13 עצמה כרמיאל מזכרת בתיה גורילות 20:00 02.03.2020 Otzma Gorillas
להבות מודיעין איילי חיפה 20:15 03.03.2020 Flames Rams
לוחמי יהודה כפירי ירושלים 20:00 04.03.2020 Warriors Kfirim
ניצי רמת השרון באר שבע ספרטנים 20:00 04.03.2020 Hawks Spartans
שבוע 14 שבוע השלמות
שבוע 15 זאבי קרית אונו עצמה כרמיאל 20:00 16.03.2020 Wolves Otzma
באר שבע ספרטנים להבות מודיעין 20:00 17.03.2020 Spartans Flames
לוחמי יהודה ציידי עמק יזרעאל 20:00 18.03.2020 Warriors Hunters
ניצי רמת השרון כרישי נתניה 20:00 18.03.2020 Hawks Sharks
רבע גמר #1 20:00 23/24/25.03.2020 Wild Card #1
רבע גמר #2 20:00 23/24/25.03.2020 Wild Card #2
חצי גמר #1 20:00 30/31.03.2020 Semifinal #1
חצי גמר #2 20:00 30/31.03.2020 Semifinal #2
גמר ליגת הנוער Kraft sports campus 19:15 06.04.2020 IHFL National Championship