לוח משחקים עונת 2019/2020

לוח משחקים לפי קבוצות

 

שבוע/Week בית חוץ Score/תוצאה Time/שעה Date/תאריך Home Away
Pre-Season 1 גביע ההתאחדות טורניר איזורי מס' 1 – צפון קראפט 18:00 19.11.2019 AFI Cup – Regional #1- North
Pre-Season 2 גביע ההתאחדות טורניר איזורי מס' 2 – מרכז קראפט 18:00 20.11.2019 AFI Cup – Regional #2 – Central
Pre-Season 3 גביע ההתאחדות  – סיבוב שני קראפט 18:00 27.11.2019 AFI Cup – Second Round – Regional
Pre-Season 4 גביע ההתאחדות – טורניר הגמר קראפט 18:00 4.12.2019 AFI Cup – Final
שבוע 1 איילי חיפה זאבי קרית אונו 20:00 9.12.2019 Rams Wolves
לוחמי יהודה מזכרת בתיה גורילות 20:00 10.12.2019 Warriors Gorillas
ציידי עמק יזרעאל עצמה כרמיאל 20:30 11.12.2019 Hunters Otzma
כפירי ירושלים ניצי רמת השרון 20:00 12.12.2019 Kfirim Hawks
שבוע 2 איילי חיפה כרישי נתניה 20:00 16.12.2019 Rams Sharks
ציידי עמק יזרעאל להבות מודיעין 20:30 18.12.2019 Hunters Flames
שבוע 3 להבות מודיעין לוחמי יהודה 20:15 24.12.2019 Flames Warriors
מזכרת בתיה גורילות זאבי קרית אונו 20:00 26.12.2019 Gorillas Wolves
שבוע 4 עצמה כרמיאל איילי חיפה 20:00 30.12.2019 Otzma Rams
כרישי נתניה לוחמי יהודה 20:00 31.12.2019 Sharks Warriors
כפירי ירושלים ציידי עמק יזרעאל 20:00 01.01.2020 Kfirim Hunters
מזכרת בתיה גורילות ניצי רמת השרון 20:00 02.01.2020 Gorillas Hawks
שבוע 5 להבות מודיעין עצמה כרמיאל 20:15 07.01.2020 Flames Otzma
ניצי רמת השרון זאבי קרית אונו 20:00 08.01.2020 Hawks Wolves
שבוע 6 כפירי ירושלים להבות מודיעין 20:00 14.01.2020 Kfirim Flames
לוחמי יהודה איילי חיפה 20:00 15.01.2020 Warriors Rams
שבוע 7 עצמה כרמיאל כפירי ירושלים 20:00 20.01.2020 Otzma Kfirim
זאבי קרית אונו כרישי נתניה 20:00 21.01.2020 Wolves Sharks
איילי חיפה ניצי רמת השרון 20:00 22.01.2020 Rams Hawks
מזכרת בתיה גורילות ציידי עמק יזרעאל 20:00 23.01.2020 Gorillas Hunters
שבוע 8 להבות מודיעין מזכרת בתיה גורילות 20:15 28.01.2020 Flames Gorillas
ציידי עמק יזרעאל ניצי רמת השרון 20:30 29.01.2020 Hunters Hawks
שבוע 9 זאבי קרית אונו לוחמי יהודה 20:00 04.02.2020 Wolves Warriors
כפירי ירושלים כרישי נתניה 20:00 05.02.2020 Kfirim Sharks
שבוע 10 ניצי רמת השרון עצמה כרמיאל 20:00 10.02.2020 Hawks Otzma
כרישי נתניה להבות מודיעין 20:00 11.02.2020 Sharks Flames
ציידי עמק יזרעאל איילי חיפה 20:30 12.02.2020 Hunters Rams
מזכרת בתיה גורילות כפירי ירושלים 20:00 13.02.2020 Gorillas Kfirim
שבוע 11 עצמה כרמיאל זאבי קרית אונו 20:00 17.02.2020 Otzma Wolves
איילי חיפה מזכרת בתיה גורילות 20:00 19.02.2020 Rams Gorillas
שבוע 12 כרישי נתניה ציידי עמק יזרעאל 20:00 25.02.2020 Sharks Hunters
לוחמי יהודה כפירי ירושלים 20:00 26.02.2020 Warriors Kfirim
שבוע 13 כרישי נתניה עצמה כרמיאל 20:00 02.03.2020 Sharks Otzma
להבות מודיעין איילי חיפה 20:15 03.03.2020 Flames Rams
זאבי קרית אונו כפירי ירושלים 20:00 04.03.2020 Wolves Kfirim
ניצי רמת השרון לוחמי יהודה 20:00 04.03.2020 Hawks Warriors
שבוע 14 שבוע השלמות
שבוע 15 עצמה כרמיאל מזכרת בתיה גורילות 20:00 16.03.2020 Otzma Gorillas
זאבי קרית אונו להבות מודיעין 20:00 17.3.2020 Wolves Flames
לוחמי יהודה ציידי עמק יזרעאל 20:00 17.03.2020 Warriors Hunters
ניצי רמת השרון כרישי נתניה 20:00 18.03.2020 Hawks Sharks
רבע גמר #1 20:00 23/24/25.03.2020 Wild Card #1
רבע גמר #2 20:00 23/24/25.03.2020 Wild Card #2
חצי גמר #1 20:00 30/31.03.2020 Semifinal #1
חצי גמר #2 20:00 30/31.03.2020 Semifinal #2
גמר ליגת הנוער Kraft sports campus 19:15 06.04.2020 IHFL National Championship