ליגת הנוער באור הזרקורים עם ביקור משלחת היכל התהילה

השלט שהתנוסס במגרש ברמת השרון ביום חמישי "טאצ'דאון בישראל 2" רק רמז על בואה של משלחת עתירת כוכבים שלא נראתה כמותה בישראל. חברי היכל התהילה של הפוטבול עם הג'קטים המוזהבים הובלו על ידי מר רוברט קראפט ומר דייויד בייקר, נשיא היכל התהילה אל כר הדשא בדרכם לפגוש את השחקנים והמאמנים של הקבוצות השונות.

הקהל הרב שהגיע למגרש בשביל גולת הכותרת של ביקור זה (לצד חנוכת קומפלקס הספורט החדש ע"ש משפחת קראפט בירושלים), הריע כאשר המשלחת פגשה את מפגן הכבוד של התאחדות הפוטבול בישראל במלוא תפארתה, על שחקניה, מאמניה שופטיה וכלל נציגיה. שחקני ליגת הנוער אשר התכוננו למשחקי הראווה התרגשו לפגוש את האגדות החיות כדוגמת ג'ו מונטנה, ג'ים בראון ורוג'ר סטאובך וללחוץ את ידיהם.

כריס קרטר ושחקני כפר סבא

לאחר הטקס, ארבע קבוצות הציגו את יכולתיהן על המגרש, האלופה כפר סבא הוקס, נתניה שארקס, קרית אונו וולבס והמארחים רמת השרון ת'אנדר. הקבוצות קיבלו חיזוק משמעותי בדמות קפטני הכבוד ומאמנים על הקווים כמו ברוס סמית', אנאיס וויליאמס, כריס קרטר, ג'רום בטיס ואנדרה ריד. רמת השרון וקרית אונו עלו ראשונות לשחק רבע של פוטבול לעיני כולם ולאחר מכן ההוקס פגשו את השארקס למפגן כוח משלהן.

בסיום המשחקים השחקנים והמאמנים הצטלמו וקיבלו חתימות מגיבוריהם כאשר הן זוכות לעידוד ונאום מוטיבציה יוצא דופן מהרץ האגדי מרשל פולק.

הפוטבול בישראל ימשיך לגדול ולצמוח אבל כל מי שנכח בערב זה יזכור אותו כערב בלתי נשכח.