ליגת הנוער ע"ש משפחת קראפט עם מתכונת חדשה ולוח משחקים חדש!

ליגת הנוער ע"ש משפחת קראפט גאה להציג את לוח המשחקים החדש לעונת 2017/2018.

העונה השמינית של הליגה תציג צמיחה משמעותית עם מספר שיא של קבוצות, 12 במספר, כאשר אנו רוצים לברך את המצטרפות החדשות להבות מודיעין ואבירי פתח תקוה ואת המצטרפת החדשה-ישנה באר שבע ספרטנים.

הליגה במתכונתה החדשה תחנוך לראשונה בישראל ליגת 11 על 11 כמו שכולנו למדנו להכיר, לאהוב ולעקוב אחרי הליגות בארה"ב אם זו ה-NFL או ליגת המכללות. במקביל הליגה תחנוך לראשונה בישראל מגרש הפוטבול התקני הראשון בישראל עם הקמת קמפוס הספורט על שם משפחת קראפט בעמק הארזים בירושלים.

הצמיחה של הליגה, הובילה לשינוי בהיקף הפעילות של הליגה כאשר כל קבוצה תשחק עשרה משחקים (במקום שמונה בעונות קודמות). טורניר גביע ההתאחדות (7 על 7) הועבר לקדם עונה וישמש כהכנה לעונה בחול המועד סוכות בקמפוס קראפט בירושלים בתאריך 10 לאוקטובר.

 

כפר סבא הוקס אלופת 2016/2017

טורניר קדם העונה יערך בחופשת חנוכה ביום שישי 15 לדצמבר ושבוע לאחר מכן מחזור המשחקים הראשון יצא לדרך עם שחזור משחק הגמר האחרון בין האלופה, הנצים מכפר סבא לחיפה איילים. המחזור הראשון גם יציג את הדרבי הירושלמי בין הכפירים ללוחמים ומפגש של שתי הקבוצות החדשות ממודיעין ופתח תקוה.

הקבוצות ימשיכו להאבק, לאורך עונה רצופת אירועים עד משחקי הפלייאוף שיחלו עם סיבוב רבע הגמר בשישי למאי, והעונה תחתם עם האליפות הארצית ב-24 למאי.

ניתן יהיה לעקוב לאורך כל העונה אחרי המשחקים פה באתר ובדף הפייסבוק של הליגה וניתן לראות את לוח המשחקים המלא – כאן.