שחקני השבוע – שבוע מס' 2

תמונת שער: טלי אראל.

בואו נבחר מי השחקנים המובילים עם ההופעות הטובות ביותר בליגת הנוער ע"ש משפחת קראפט:

צבי גרינסטון #6 QB לוחמי יהודה:

גרינסטון קיבל העונה את תפקיד הקוורטרבק הפותח אחרי שקיבל כמה הזדמנויות בעונה שעברה, אחרי פתיחה לא פשוטה עבורו, גרינסטון התעשת ברבע השני ולקח את השליטה במשחק והתחבר בצורה יותר טובה עם הרסיברים שלו והוביל את קבוצתו לנצחון מוחץ בפתיחת העונה מול איילי חיפה. צבי סיים עם 10 מ-19, 174 יארדים ו-4 ט"ד כאשר הוא מחלק את המסירות בין חמישה רסיברים שונים ובעיקר נהנה מחיבור טוב עם יעקב רבינוביץ'. הלוחמים לוטשים עיניהם אל עבר התואר וכדי באמת לזכות באליפות הנכספת הם יצטרכו הופעה סולידית ומעלה מהק"ב שלהם.

ניב אפלבוים #51 DE רעם רמת השרון:

במשחק הגנתי בין שתי קבוצות מצוינות, היה שחקן אחד שבלט מעל כולם בהגנות טובות. אפלבוים פשוט היה רוב הערב בבקפילד של קריית אונו ועשה צרות לכל שחקן התקפה שעמד מולו. אדלר, הק"ב היריב ראה את אפלבוים יותר מדי פעמים במשחק, ובסופו של הערב סיים על הקרקע 2.5 פעמים מידיו של הקיצוני ההגנתי. אפלבוים גם עזר בנטרול משחק הריצה עם חמש עצירות לאיבוד יארדים ובסיום דף הסטטיסטיקה הראה שהיו לו בסך הכל שבעה תאקלים.

יהושע קשנאו #87 LB לוחמי יהודה:

הלוחמים כדי להשיג נצחון גדול היו צריכים בראש ובראשונה לעצור את הנשק העיקרי של יריבתם מחיפה – משחק הריצה. קשנאו הוביל את קבוצתו בהיבט הזה כאשר הוא מסיים עם תשעה תאקלים וגם אם לא סיים עם יותר תאקלים לאיבוד יארדים (שניים במספר) הוא הצליח להגיע לבק פילד מספר פעמים וגם "תרם" לאיבוד כדור חיפאי כשגרם להשמטה (אחת מיני רבות של חיפה).

עקבו אחרי התאחדות הפוטבול לעדכונים בכל רגע: באינסטגרםפייסבוק וטוויטר