שחקני השבוע – שבוע מס' 1

שבוע הפתיחה נתן לנו תצוגות נהדרות ממספר שחקנים, כבכל עונה אנחנו נמשיך את המסורת של בחירת שלושת השחקנים המצטיינים של אותו השבוע:

אביעד אוחיון #89 LB/RB, רעם רמת השרון

אביעד היה בשנים האחרונות אחד השחקנים המובילים של נצי כפר סבא וגם אחרי מעברו לרמת השרון הוא ממשיך לספק את הסחורה. במשחק פתיחת העונה מול נתניה הוא הראה את יכולתו משני צידי הכדור ולמרות פיגור מוקדם של קבוצתו הוא זה שלמעשה אחראי למהפך. עם ארבע ריצות בעמדת הרץ האחורי ששלוש מתוכן הסתיימו באנדזון ו-169 יארדים כוללים לצד תרומה בצד ההגנתי (כהרגלו) של חמישה תאקלים, אחד לאיבוד יארדים וחטיפה, אביעד הראה שהוא יהיה חלק חשוב באיך תראה העונה של הרעם בתצורתם החדשה.

איתן אדלר #12 QB, זאבי קרית אונו

הזאבים פתחו ברגל ימין את העונה שלהם והרבה בזכות הקוורטרבק החדש, איתן אדלר. איתן ינסה לצאת מצילם של שני אחיו אשר השאירו את חותמם בליגה כבר ולפחות במשחק הראשון הוא הראה שהוא בדרך הנכונה. עיקר הנזק מול חיפה, הוא עשה דווקא על הקרקע עם 3 ט"ד בריצה (48 יארד ב-8 נשיאות), אבל הפגין יכולת נאה במשחק המסירה כשהוא מסיים עם 10 מ-14, 72 יארד, ט"ד (וגם חטיפה אחת). הוא יצטרך להמשיך ולהפגין יכולת דומה אם קרית אונו רוצים ללכת עד הסוף.

רעי זבולון #53 LB, באר שבע ספרטנים

זבולון כבר בעונה שעברה הפגין יכולת נהדרת למרות גילו הצעיר והראה ניצוצות שיעזרו לו ולקבוצתו בהמשך הדרך, והעונה הוא פתח נהדר מול ראשון לציון ומשחק ריצה שלא פשוט לעצרו. זבולון היה כמעט בכל מקום במגרש עם 12 תאקלים (מתוכם 7 סולו), חמישה לאיבוד יארדים, וגם הראה את היכולת ללחוץ על הק"ב עם סאק. רעי הוסיף גם גרימה להשמטה (פאמבל). זבולון והספרטנים השיגו נצחון ראשון אחרי עונה ראשונה לא פשוטה וינסו להמשיך ולהתקדם במעלה הטבלה ולהשיג נצחונות נוספים שיגיעו עם המשך היכולת הזו.

עקבו אחרי התאחדות הפוטבול לעדכונים בכל רגע: באינסטגרםפייסבוק וטוויטר