שחקני השבוע – שבוע מס' 3 – IHFL

שלושה שחקנים הוכיחו את יכולתם על המגרש והובילו את קבוצותיהם לנצחונות משכנעים.

דור פאר – QB, מס' 12, זאבי קרית אונו:

הזאבים כבר כמה שנים מחפשים יציבות בעמדת הקוורטרבק ועושה רושם שהם מצאו אותה עם שחקן השנה הראשונה, דור פאר. האדומים שחורים מסרו את הכדור 18 פעם ואמנם דור צריך יותר יציבות ושהרסיברים יעזרו לו אבל מתוך תשע השלמות מסר לחמישה טאצ'דאונים ורק חטיפה אחת כשהוא מתחבר עם ארבעה רסיברים שונים והמשיך להנות מניתאי נצר-אל כמטרה מצוינת.

 

 

יעקב רבינוביץ', WR/KR מס' 84, לוחמי יהודה:

אם מחפשים ורסטיליות בפתיחת עונת 2017/2018 תוכלו למצוא אותה אצל הלוחמים בדמות יעקב רבינוביץ'. הרסיבר מספר אחד של הקבוצה, ממשיך לצבור יארדים כוללים ומול הכפירים הציב את התקפת הלוחמים עם החזרות יפות בנקודת פתיחה מצוינת פעם אחר פעם, כשהוא מסיים הפעם עם 123 יארד. רבינוביץ' שוב תרם את חלקו בט"ד במשחק השני ברציפות ובמשחק סופר חשוב בדרבי מול הכפירים, עם ט"ד על הקרקע וט"ד בתפיסה, וסיים כרסיבר המוביל עם ארבע תפיסות ו-48 יארד.

 

גיא פרץ, DL, מס' 58, נצי כפר סבא:

שחקן קו ההגנה נתן משחק מצוין והופיע בדף הסטטיסטיקה כמעט בכל נתון הגנתי. גיא בילה רוב הערב בבקפילד של רמת השרון כשהוא מסיים עם שבעה תאקלים (והוביל את קבוצתו בנתון זה) כולל אחד לאיבוד יארדים, חצי סאק אבל יותר חשוב גרם להשמטה והשתלט על שני כדורים שהרעם איבדו. אם גיא וחבריו להגנה ימשיכו בדומיננטיות שלהם ויסיימו כל משחק עם שישה סאקים כמו שעשו מול רמת השרון, שאר קבוצות הליגה יתקשו מולם.