שחקני השבוע – שבוע מס' 8 – IHFL

כמו בכל שבוע יש לנו כמה הופעות בולטות מהשבוע השמיני של הליגה.

יהודה כהן – מס' 18, RB – לוחמי יהודה:

יהודה כהן

בדרך כלל שחקן אחר מאותה הקבוצה מוזכר כאשר מציינים יכולת ורסטילית, אבל לא הייתה הופעה יותר שלמה השבוע משל יהודה כהן. מס' 18 עשה כמעט הכל עבור הכתומים בנצחון על מזכרת בתיה. הוא רץ, תפס וגם מסר לט"ד – סך הכל 4 ט"ד. הוא סיים עם 126 יארדים כוללים, מסר ל65 יארדים לט"ד, רץ עם 7 נשיאות 63 יארדים ו-2 ט"ד וגם תפס חמש פעמים, 47 יארדים וט"ד נוסף. הוא לא סיים שם ותרם גם שלושה תאקלים בהגנה וחטף כדור באוויר. סך הכל יום לא רע בעבודה.

 

 

יובל רוזין – מס' 22, RB – זאבי קרית אונו:

יובל רוזין

הרץ בעונתו השניה נותן בדרך כלל את ההספק שלו על הקרקע ומול הכרישים עשה עבודה שקטה ויעילה ולמרות שלא סיים באנדזון, סחב פשוטו כמשמעו את הקבוצה על גבו בדרך לנצחון עם קצת עזרה מחברים. ההתקפה של קרית אונו הרגישה שהיא פועלת ביעילות לראשונה העונה בעיקר כי מספר 22 כל פעם שקיבל את הכדור הצליח להשיג דאונים ראשונים חשובים ובסיום ערב של 24 נשיאות (מקום שני לכמות נשיאות במשחק העונה) הוא צבר 204 יארדים (גם מקום שני בכמות יארדים למשחק לעונה זו).

 

 

ניב אפלבוים – מס' 51, DE – רעם רמת השרון:

ניב אפלבוים

הקרדיט על נצחון הבכורה של רמת השרון מגיע לכמה שחקנים (גיא מאיו ואיתי ליבנה עם משחק ריצה מצוין) אבל הופעה הגנתית כמו של אפלבוים ראויה לציון. הייתה הרגשה שהקיצוני ההגנתי היה בכל מקום במגרש עם תרומה של 13 תאקלים, אבל מעל הכל צבירת התאקלים שלו לאיבוד יארדים של התקפת הספרטנים הייתה מאוד משמעותית והשוותה את שיא הליגה למשחק (בר שאול, נצי כפר סבא בעונת 15/16) עם שבעה במספר. על הדרך הוא הפיל את ק"ב היריב עם שני סאקים, גרם לשתי השמטות וגם השתלט על אחת.