שחקני השבוע – שבוע מס' 12

שחקנים טובים מתעלים ברגעים הכי חשובים וראינו השבוע מספר שחקנים שהראו לנו יכולת מצוינת במשחקים המכריעים.

עומר שריד – LB, מס' 3, נצי כפר סבא:

        עומר שריד

אם נודה על האמת, לכלל ההגנה של כפר סבא (ומאמניה על ההכנה) מגיעה את המצטיינים של השבוע על החיסול הממוקד של התקפת הריצה המצוינת של עמק יזרעאל, אבל החלטנו לבחור את אחד מהשחקנים הבכירים ואחד המנהיגים של הגנה זו. עומר עושה עבודה שקטה מתחילת העונה וכמעט ולא מפספס סנאפים וגם תאקלים כשהוא מוביל את קבוצתו בקטגוריה זו (ומקום שלישי בליגה). לצד גיא פרץ (שנתן משחק מעולה בקבוצות המיוחדות) ואביעד אוחיון, שריד סיים עם שישה תאקלים, 1.5 מתוכם לאיבוד יארדים והיה שם כדי להוביל את קבוצתו לנצחון גדול ומשמעותי.

 

דוד פיטוסי – RB/LB, מס' 88, כפירי ירושלים:

        דוד פיטוסי

פיטוסי עוד לפני פתיחת העונה היה אחד המועמדים להפוך לאחד השחקנים המובילים בליגה ולמרות שהראה ניצוצות לכך הוא לא ממש פרץ והיה זקוק לשחקנים לצידו שיתנו לו את הדחיפה. המחצית השניה של העונה עבור הכפירים עם רצף של שלושה נצחונות רצופים, פיטוסי מצא את הקצב שלו משני צידי הכדור כשהוא רץ ל-141 יארקד ב-14 נשיאות ו-2 ט"ד (וסיים עם 214 יארד כוללים בשילוב הקבוצות המיוחדות), אך גם תרם רבות בהגנה כשסיים לצד מיימון כמתקל המוביל עם שישה תאקלים.

 

 

יהודה כהן – RB, מס' 18, לוחמי יהודה:

        יהודה כהן

איזה מפגן כוח היה לנו ביום שני בוינגייט של שני הרצים המובילים במשחק בין הלוחמים לבין הכרישים. מצד אחד קרניר עשה המון עבור קבוצתו אך יצא עם ההפסד, יהודה כהן הוביל את קבוצתו לנצחון כשהוביל משחק ריצה מרשים של הכתומים (שסיימו עם 330 יארד על הקרקע) כשכל ריצה שלו הייתה נראה הביאה את הלוחמים אל סף האנדזון ומשם הם שמו ניקוד על הלוח אם זה באמצעות ק"ב סניק או מסירות קצרות. כהן נגע בכדור 20 פעם וגמא 239 יארד ורק ט"ד אחד צנוע, אבל הביא ניצחון חשוב במאבק על הפלייאוף.