שחקני השבוע – שבוע מס' 16

ארבעה משחקים בשבוע ה-16 עם המון הופעות מצוינות מכדי לציין את כולם אבל בחרנו את אלה שבלטו במיוחד.

איתמר אבוחצירא – מס' 45 QB/RB/LB – ציידי עמק יזרעאל:

איתמר אבוחצירא

איתמר כמעט במו ידיו ניצח את המשחק עבור הציידים עם הופעה נהדרת משני צידי הכדור למרות שלא שיחק רוב המשחק בתפקיד הטבעי שלו לעונה זו. למרות יכולת הגנתית מרשימה של הכפירים שעצרה רוב המשחק את משחק הריצה האימתני של העמק, אבוחצירא בהיעדרו של גיא נמש הוצב בעמדת הרץ האחורי והיה לצד דוד שלא היה ביכולתו הרגילה. הוא סיפק את כל שלושת הט"ד של עמק יזרעאל וסיים עם יארדים מעטים בעיקר בגלל השתלטות על סנאפים שלא הגיעו ליעדם. אך המהלך של המשחק הגיע דווקא בהגנה כשחטף כדור של ק"ב היריב והחזיר אותו כל הדרך לט"ד (לצד חמישה תאקלים) ונתן את הנצחון התשיעי לקבוצה מהצפון.

 

רועי זוהר – מס' 55 LB – כרישי נתניה:

רועי זהר

הליינבקר הנהדר של נתניה הצליח למלא את נעליו של אור פרץ אחרי הפציעה של האחרון והפך להיות אחד מהליינבקרים הטובים בליגה. יכולת טובה משני צידי הכדור הובילה לניצחון המפתיע על חיפה אך הייתה זו ההגנה שהובילה את המאמץ המשותף והיה זה זוהר שהוביל אותם עם תאקלים חשובים וסך הכל תשעה כאלה (כשהוא עם 67 סה"כ מקום שני בליגה) אך בעיקר השני איבודי כדור שגרם להם כשהוא חוטף מסירה אחת ומשתלט על פאמבל אחר, היו קריטיים לנצחון ולטעם טוב לסיום העונה.

 

 

שחר אובסטרונסקי –  מס' 29 CB – באר שבע ספרטנים:

שחר אובסטרונסקי

אם ציינו מאמץ הגנתי אז אחת ההופעות הטובות של השנה הגיעה אמנם בהפסד של באר שבע, אך ההגנה של הספרטנים התמודדה בצורה יוצאת דופן עם התקפת הגורילות (במיוחד במחצית הראשונה).ראוי לציון מיוחד אובסטרונסקי שמעמדת הקורנר עשה את כל שביכולתו כדי לעצור את היריבה והצליח לסיים כמתקל המוביל של קבוצתו עם שמונה תאקלים כולל 1.5 לאיבוד יארדים – סטטיסטיקה נדירה למגן אחורי, אבל בו בזמן יירט שני כדורים אחד כשהוא עוצר ניקוד באנדזון ובפעם השניה כמעט מחזיר את הכדור ךאנדזון אבל נעצר ממש על סף.