שחקני השבוע – שבוע מס' 17

תמונת שער: סיון פרג' – סטודיו פרג'.

שלוש הופעות מצוינות חתמו את העונה הסדירה בליגה (מלבד משחק השלמה בודד).

שגיא גוטמן – מס' 13 WR/S – נצי כפר סבא:

שגיא גוטמן

שגיא כבר הפך לרסיבר המוביל ממזמן בליגה ושבר כמעט כל שיא תפיסה אפשרי, אך קבוצתו הייתה זקוקה לו דווקא בצד ההגנתי של הכדור וגם שם הוא השווה שיא שנקבע רק בעונה שעברה. המשחק מול קרית אונו לא היה קל לפיצוח ולצד ט"ד קריטי אחרי צמצום הפער עם תפיסה ל-35 יארד עם 13 שניות למחצית, הוא חטף שני כדורים משמעותיים בצד ההגנתי אשר היו חשובים מאוד להגנה שהתקשתה בעצירת משחק הריצה. הוא סיים כתופס המוביל עם חמש תפיסות ל-71 יארד וט"ד וגם שלושה תאקלים לצד השתי חטיפות שהעלו את מניין החטיפות שלו העונה ל-10 שווה לשיא אותו קבע גדעון חזוני בעונה שעברה.

 

גיא מאיו – מס' 4 QB – רעם רמת השרון:

גיא מאיו

מאיו בשבועות האחרונים של העונה הוא ממש מכונה בלתי נתנית לעצירה ואמנם מדי פעם הוא מאבד כדור פה ושם אבל הוא לקח את התקפת הרעם כל כתפיו ועושה כמעט כל דבר בה. החיבור שלו עם יהל סלונים באוויר הפך אותם לצמד יעיל ומפחיד אבל השימוש שלו ברגליו ניצח לרמה"ש את המשחק מול הגורילות והביא אותם למספר שיא של נצחונות בהסטוריה הקצרה שלהם. הוא סיפק חמישה ט"ד, כשהוא מסיים עם 193 יארדים קרקעיים ב-28 ריצות, ומסר 9 מ-20 ל-192 יארד.

 

 

איל צפתי – מס' 4 S – זאבי קרית אונו:

אייל צפתי

מס' 4 נוסף שכיכב השבוע הוא צפתי שאולי סיפק את מהלך השבוע עם מהלך שלא קרה הרבה העונה, הוא חטף את גלעד אדלר בצורה אקרובטית יוצאת דופן רק בפעם השניה העונה שזה קורה. צפתי הפך להיות העוגן ההגנתי העונה של הגנת הזאבים וממשיך להיות אחד מהמגנים האחוריים הטובים בליגה, הכיסוי הטוב על גוטמן (כן המאבק ראש בראש סיפק לנו שני מצטיינים השבוע) הוא גם הצליח לגרום לפאמבל ולהשתלט כדי ליצר שני איבודי כדור מול התקפה שלא עשתה זאת בכלל כל העונה. צפתי גם תרם חמישה תאקלים חשובים כולל אחד לאיבוד יארדים אבל בטוח היה מוותר עליהם בשמחה בתמורה לנצחון במשחק.