שחקני השבוע – שבוע מס' 3

שלושה שחקנים הצטיינו והובילו את קבוצותיהם בדרך לנצחון השבוע, בואו נראה מי התבלט.

אור פרץ – #99 DE – כרישי נתניה:

במשחק הגנתי עד מאוד ברור שיתבלט גם שחקן הגנתי ואור שחזר לשורות הכרישים אחרי פציעה הוביל את קבוצתו לנצחון מול ירושלים לאוו דווקא רק בגלל יכולת הגנתית טובה אלא גם בגלל יכולתו כבועט. שני מהלכים מאוד בולטים במשחק מול הכפירים היו בעיטות הרחקה מצוינות של אור ששמו את הקבוצה היריבה עם הגב לקיר בתוך קו ה-10 שלהם ובשני המקרים הדרייב הבא הסתיים בניקוד הגנתי (פאמבל שההגנה השתלטה עליו באנדזון ופיק סיקס), הוא סיים עם ממוצע של 37.2 לבעיטה (בנוסף לבעיטות פתיחה עם ממוצע של 47.8 ו-2 טאצ'בקים). המהלך השלישי של אור בספיישל טים היה חסימת בעיטת המרה שהסתיימה בשתי נקודות בצד השני וביטלה את השיוויון בט"ד שהתרחש רק מהלך קודם והיטה את המומנטום, בנוסף הוא סיים עם שלושה תאקלים, כולם לאיבוד יארדים וגרימה לפאמבל.

יעקב רבינוביץ #84 WR/KR – לוחמי יהודה:

כבר בשנה שעברה ראינו את רבינוביץ פותח נהדר את העונה והופך למועמד לגיטימי ל-MVP. מול ראשון לציון הוא הראה שוב את יכולותיו הורסטיליות עם שלושה טאצ'דאונים והשפעה בכל שלושת שלבי המשחק. לצד תפיסה לט"ד (27 יארד), הוא החזיר קיקאוף לט"ד (65 יארד) וגם לקח בעיטת פאנט חזרה לאנדזון (34 יארד). בסיום הערב השורה הסטטיסטית שלו הראתה שהוא עם 151 יארדים כוללים וכהרגלו נתן את חלקו בהגנה עם שלושה תאקלים מתוכם גם שני סאקים.

יהונתן דוד #34 RB/S – ציידי עמק יזרעאל:

אם דיברנו על שחקנים ורסטיליים אז ה-MVP המכהן פתח את העונה ברגל ימין וסחב על גבו את קבוצתו לנצחון מול באר שבע. כל פעם שקבוצתו נקלעה לבעיה במשחק דוד היה שם כדי לפתור אותה אם זה בריצה להמיר דאון רביעי, טאצ'דאונים חשובים, החזרות כדור, תאקלים והטיות מסירה בהגנה. יהונתן נתן את התפוקה הרגילה שלו על הקרקע עם 12 ריצות ל-141 יארד ו-2 ט"ד וגם תפס שני כדורים ל-22 יארד, אבל לצד זה החזיר פאנט ל-37 יארד ותרם שני תאקלים הגנתיים ושלוש הטיות מסירה. עוד יום במשרד עבור השחקן המצטיין של העונה שעברה.