שחקני השבוע – שבוע מס' 9

כרגיל שלוש הופעות מובילות שלקחו את הקבוצות שלהן אל נצחונות חשובים.

יהונתן דוד #34 RB/S ציידי עמק יזרעאל:

עוד הופעה קרובה לשלמות של הרץ האחורי של העמק משני צידי הכדור וזה מבלי לשחק הרבה חלקים מהמחצית השניה בלי פציעה. הוא הספיק לתת את חלקו ולהוביל את קבוצתו לנצחון כמעט במו ידיו (או רגליו). הוא היה אחראי ל-3 טאצ'דאונים, בהתקפה סיים עם 182 יארדים קרקעיים ב-15 נשיאות, תפס מסירה ל-14 יארד, ובהגנה הוביל את הקבוצה בתאקלים עם תשעה הטיית מסירה ושלוש חטיפות כשאחת מהן הוא מחזיר 66 יארדים לט"ד הגנתי. הציידים יצטרכו את דוד בכושר שיא להמשך העונה כדי לחזור למשחק האליפות.

שקד אקריש #22 RB רעם רמת השרון:

התקפת רמת השרון ניסו לחזור לכושר משחק אחרי שהתקשו מאוד מול הלוחמים וגם מול הגנת הכפירים הטובה מאוד משחק המסירה לא ממש התפתח (ועם החסרון של הקוורטרבק גלעד אדלר), לכן מה שהכתיב את הקצב מההתחלה וכמעט לאורך כל המשחק הייתה היכולת המצוינת של אקריש לייצר יארדים חשובים. שקד סיים את המשחק 100 יארד עם 11 נשיאות אבל קבע את הקצב מההתחלה עבור התקפת הרעם, כשהוא מקבל את כל הנגיעות בדרייב הראשון שהסתיים בט"ד של הק"ב דור פאר בסניק. אקריש גם תפס כדור אחד ל-11 יארד, והיווה חלק חשוב ועיקרי בנצחון של הרעם ותפיסת המקום השני לפי החלוקה לבתים.

איתן אדלר #12 QB זאבי קרית אונו:

אדלר נתן את משחקו הטוב והשלם ביותר בבאר שבע, במיוחד מבחינת משחק המסירה. החיבור שלו עם אמציה לב ואריאל זינגבוים הרסיברים היה קרוב למושלם כשכל אחד מהם תופס ט"ד ומעל 100 יארד ולב משווה את שיא התפיסות למשחק עם 11 (שיא שהיה שייך לגדעון חזוני מלוחמי יהודה). אדלר סיים עם אחוז השלמה מצוין של 17 מ-25 ל-268 יארד וכאמור שני ט"דים אבל גם רץ ל-37 יארד והוסיף עוד 3 ט"דים על הקרקע, בהופעה באמת מצוינת שנותנת תחרות לא רעה בכלל לשני אחיו הגדולים שכבר חקקו את שמם בתולדות ליגת הנוער.

עקבו אחרי התאחדות הפוטבול לעדכונים בכל רגע: באינסטגרםפייסבוק וטוויטר