שחקני השבוע – שבוע מס' 11 – IHFL

אחד עשר שבועות לתוך עונת ליגת הנוער רואים גרף שיפור אצל רוב הקבוצות וגם במשחקים חד צדדיים כמו שחווינו השבוע אנחנו רואים שחקנים שמתבלטים גם בהפסדים.

עילי גלזר  – RB מס' 21 – נצי כפר סבא:

עילי גלזר

בסיכום מחצית העונה רק לפני שבוע שאלנו האם משחק הריצה הכל כך מפורסם של האלופה יכול לתת תפוקה וקיבלנו תשובה מאוד מהירה ממי שלקח את מושכות הרץ המוביל אצל האלופה. גלזר עם לא הרבה נגיעות בכדור עשה את המירב ונתן תרומה במקביל למשחק המסירה, הוא סיים ערב מצוין מבחינתו של 10 נשיאות, 154 יארדים והכי חשוב 3 ט"ד (כולם מעל 20 יארד לפחות). אם הירוקים ימשיכו ויפתחו את המימד הזה אז ההתקפה שלהם בכלל תהיה בלתי עצירה.

 

 

איתמר הראל – CB/S מס' 20 – זאבי קרית אונו:

איתמר הראל

אחד השחקנים הותיקים בליגה שהתפתח ועשה התקדמות משמעותית כל עונה נתן משחק הגנתי מצוין מול רמת השרון. הוא היה בכל מקום וסיים כמתקל המוביל של הזאבים עם שמונה תאקלים כולל שניים לאיבוד יארדים, היטה מסירה וגרם לשתי השמטות עם תאקלים במיקום ותזמון מושלם. המהלך הכי חשוב שלו הגיע בתחילת המשחק כשעצר דרייב שהלך לקראת שיוויון של הרעם וחטף את ק"ב היריב על סף האנדזון, החזיר את הכדור 28 יארד וסידר ט"ד בדרייב הבא שהכפיל את היתרון ומשם הזאבים כבר שייטו לנצחון.

 

דור בן סימון S מס' 24 – באר שבע ספרטנים:

דור בן סימון

הספרטנים בצד ההגנתי של הכדור הראו שיפור משמעותי בשבועות האחרונים ולצד קלד זבדי הליינבקר בן סימון הוא גם כן דמות מובילה. במשחק שחייבים לציין ששוחק ברובו מול מחליפי חיפה, ההגנה בשחור ספגה את מספר הנקודות השני הנמוך ביותר העונה (כאשר שני ט"ד מגיעים מאיבודי כדור) ועצרו את חיפה על אפס נקודות במחצית השניה, בן סימון סיים עם שישה תאקלים, הטיית מסירה וגם חטף מסירה נוספת ולכן נבחר לאחד משחקני השבוע.