מתכוננים לגמר – סיכום וידאו של משחקי חצי הגמר

שתי קבוצות עבדו קשה כל העונה כדי להגיע לרגע השיא של ליגת הנוער על שם משפחת קראפט – כל קבוצה עברה דרך שונה אבל כשתבעט בעיטת הפתיחה זה לא ישנה והקבוצות יאבקו על תואר אחד ויחיד – אלופה!

לוחמי יהודה מגיעים מהמקום הראשון, בלתי מנוצחים אחרי שניצחו כבר פעמיים את יריבתם מחר, בצד ההתקפי שחקניו של אברהמי פרקש עם הרבה כישרון מובלים בידי יעקב רבינוביץ שתורם בכל שלבי המשחק, כרסיבר, סייפטי או מחזיר (ומועמד לMVP), והוא נעזר בצבי גרינסטון הקוורטרבק המוכשר (שהלוחמים מקווים שיגיע למשחק מאחר והתגייס לפני שבועיים), יוני בן נאים הרץ האחורי שקשה לתקלו וסוללת רסיברים מוכשרת. בהגנה יהושע קשנאו נותן עונה מצוינת ולצידו הגנה לוחצת עם דוד גולדמן, אסף בק, ייצי פוקס וישראל אלוני. הקבוצה העפילה בעבר למשחק האליפות שלוש פעמים (בגלגוליהם השונים) – אך הם מחפשים תואר ראשון בהיסטוריה שלהם.

רעם רמת השרון, עברו עונה של עליות ומורדות אבל שרדו מותחן בחצי הגמר כדי לפגוש את יריבתם המרה. לקבוצה ישנם מספר שחקנים שבעלי ניסיון במעמד הגמר (וגם זכיה בתואר) מתקופתם אצל נצי כפר סבא ומצפים שיובילו אותם לתואר ראשון בהיסטוריה מאז הוקמו לפני שלוש עונות. קבוצתו של גלעד שהם, תסתמך על הקוורטרבק דור פאר לצד סוללת רצים כישרונית בראשות שקד אקריש וצ'ינג צ'אי ג'ונסון ושניים מהרסיברים הטובים בליגה (אשר חוו עונה פחות טובה) – יהל סלונים ושגיא גוטמן. בהגנה גבי אברהם, המתקל המצטיין של הקבוצה לצד מת' סורסקי, אביעד אוחיון, אלי רוטשטיין והגיבור המפתיע של הגמר משה טאמראט ינסו לעצור את הצד השני מלשים נקודות.

כדי להכנס לאווירה הנה סיקור מיוחד של חצאי הגמר:

המשחק ישודר בשידור חי וישיר (כולל טקס הענקת פרסי מצטייני העונה ונבחרת העונה) החל מהשעה 19:10 באתר הליגה – כאן.

עקבו אחרי התאחדות הפוטבול לעדכונים בכל רגע: באינסטגרםפייסבוק וטוויטר