לוחמי יהודה ממשיכים עם נצחון שני בקלות

תמונת שער: יעקב מרגול.

ליגת הנוער ע"ש משפחת קראפט התקדמה שבוע אחד נוסף עם שני משחקים שהתקיימו במזג האוויר החורפי ובאווירת חג החנוכה כמובן. האלופה לוחמי יהודה ניצחו בקלות את להבות מודיעין (להם זה היה משחקם הראשון העונה), המשחק השני בין הגורילות לזאבים נקטע בשל מזג האוויר הסוער ויושלם במלואו בהמשך.

להבות מודיעין 0 – לוחמי יהודה 50

תמונות

נתוני משחק – STATS

האלופה לא התקשתה ושמה 42 נקודות כבר במחצית הראשונה, הקוורטרבק ייצי פוקס לא הרשים במיוחד במשחק המסירה (4 מ-11 92 יארד, מסירת ט"ד אחת לסאם רובינשטיין וחטיפה) אבל המשיך להיות הרץ המוביל של קבוצתו עם 50 יארד וט"ד ונעזר בעיקר בהגנה חזקה שהצליחה ליצר איבודי כדור. הלהבות התקשו להניע את הכדור לאורך כל הערב כאשר שני הקוורטרבקים שחלקו בנטל, יותם אנוש ויהל כהן הצליחו למצוא מדי פעם שחקן פנוי, אך בסיום הערב השלימו במשותף 6 מ-21 ל-71 יארד ו-3 חטיפות.

שתיים מתוך 3 החטיפות הללו הסתיימו עם פיק סיקס, הראשונה של טוביה אבל (שחקנה של מודיעין בעונה שעברה) והשניה של נתנאל גרינוולד. לצד פוקס, ג'וש קשנאו הראה שהוא מספק תוצרת שבוע נוסף גם בצד ההתקפי של הכדור עם שני ט"ד בריצה אבל הוא לא הרפה גם בצד השני, וסיים כמתקל המוביל עם חמישה והוסיף 2.5 סאקים.

ההגנה המקומית בסגול נראתה לפרקים טוב, עם כמה עצירות ותאקלים יפים גם של דולב חדד (4 תאקלים), אורי חולי (3) ועמרי יודקין שבנוסף לשני תאקלים הוסיף גם חטיפה מרשימה והטיית מסירה.

הלוחמים  יצאו למשחק חוץ ראשון בעוד כשבועיים מול כרישי נתניה והלהבות יארחו את עצמה כרמיאל למשחק מעניין גם כן ביום שלישי עוד שבועיים.

מזכרת בתיה גורילות 14 – זאבי קרית אונו 12 (הופסק ברבע השלישי)

מזג האוויר הסוער לא פסח על המגרש במזכרת בתיה ולמרות ששתי הקבוצות צלחו מחצית אחת בסופת גשמים ורוחות עזות, סופת ברקים עוצמתית קטעה את המשחק עם קצת יותר משמונה דקות לסיום הרבע השלישי ובהחלטה שהתקבלה בעצה אחת של צוות השיפוט, ושתי הקבוצות הוחלט להשלים את שארית המשחק במועד אחר.

עד אז המשחק שהתנהל אמנם הושפע ממזג האוויר אבל התנהל משחק כמעט שווה כוחות לחלוטין. הקבוצה המקומית ממזכרת שמה את הכדור פעם אחר פעם בידיו של נועם אסרף שהספיק לצבור 25 נשיאות, 134 יארד וט"ד והחזיר עם ט"ד נוסף בריצה של הק"ב יניר כהן (ממש עם הבאזר לסיום המחצית) להחזיר את קבוצתו מפיגור 12-0. הזאבים הובלו בידי מנו נסימיה הק"ב, שלמרות מזג האוויר הסוער הצליח להשלים 2 מ-2 ל-63 יארד וט"ד לחן שבי (בדאון רביעי ו-25), כאשר הטאצ'דאון השני הגיע מפיק סיקס של אורן לוי.

המשחק יתחדש במועד שיקבע ויוסכם על ידי שתי הקבוצות ויהיה מקובל על הנהלת הליגה ותצא הודעה בהקדם.

מזכרת תחזור לעניינים השבוע בעוד משחק ביתי מול רמת השרון, הזאבים יתארחו בשבוע הבא מול אותה רמה"ש.