הכפירים מביסים את מודיעין

משחק אחד יחיד נערך בשבוע השישי של ליגת הנוער ע"ש משפחת קראפט כאשר הכפירים אירחו בירושלים את הלהבות ממודיעין וניצחו אותם בקלות יחסית.

כפירי ירושלים 41 – להבות מודיעין 0

נתוני משחק – STATS

כבר מהפתיחה המשחק הלך בכיוון אחד ובמחצית הקבוצה המארחת הובילה כבר 0-28, כשההגנה שלה לא מאפשרת ללהבות להניע את הכדור ומגיעה לקוורטרבק יותם אנוש (שקיבל משחק שלם מאחורי הסנטר בהיעדרו של יהל כהן) שש פעמים ומייצרת מספר איבודי כדור.

הקבוצות החליפו פאנטים מהר מאוד, אחרי שלושה ט"דים של הירושלמים שחזרו בגלל עבירות ובפעם הרביעית אליהו קליין לקח את הכדור ופרץ עם ריצה של 46 יארד לאנדזון. השחקן המצטיין אצל האורחים היה הפאנטר עידו קנה עם כמה בעיטות הרחקה נהדרות (חמש בממוצע 40.2 יארד) שלא איפשרו החזרה וגם יצרו איבוד כדור של הכפירים כאשר כן ניסו להחזיר, אבל זה לא הספיק כי אנוש מסר חטיפה אחת מתוך ארבע לידיו של הליינבקר לבב מלר והוא החזיר אותו לט"ד הגנתי.

הרבע השני המשיך באותו הקצב, כשהקוורטרבק מקס פטק מוצא את אלישע אבן ישראל לט"ד בדאון רביעי ואחרי חטיפה נוספת של רפאל יוסף, דניאל זלקה רץ ארבעה יארד לתוצאת המחצית. מודיעין הייתה עם הכדור כל הרבע השלישי מלבד שלוש וחצי דקות אבל הצליחו ליצר רק 23 יארדים כוללים ברבע ובעיקר הלכו אחורה עם עבירות וסאקים של זעפרני, אשר פאוורס ונריה שחר שחזר לראשונה העונה לשחק ונראה טוב מאוד בהגנה עם שישה תאקלים, סאק, 2 תאקלים לאיבוד יארדים וחטיפה.

הרבע הרביעי חתם את תוצאת המשחק, אחרי שאלדד זעפרני חסם ניסיון שער שדה שוב פעם פטק בדאון רביעי מצא את יאיר נהון לט"ד של 14 יארד ואנוש טעה פעם נוספת כשמסר לידי המגן יאיר בנישו שגם הוא סיים עם פיק סיקס. פטק סיים עם 10 מ-21 ל-149 יארד ו-2 ט"דים, וקליין עם 87 יארד ב-8 נשיאות וט"ד. רפאל יוסף סיים גם הוא עם שישה תאקלים בנוסף לחטיפה. אצל מודיעין נועם מלול עם שישה תאקלים משלו והטיית מסירה, אנוש עם 9 מ-22 ל-97 יארד וארבע חטיפות.

הכפירים עולים ביום שני לכרמיאל במטרה להמשיך את שרשרת הנצחונות ומודיעין יארחו את הגורילות ביום שלישי הבא.