נבחרת התאקל מינתה מאמן ראשי חדש

11 לספטמבר, 2017

התאחדות הפוטבול בישראל (הAFI) גאה להודיע על מינויו של ד"ר ג'יי הופמן למאמן נבחרת ישראל בתאקל פוטבול.

ד"ר הופמן אימן 4 שנים באוניברסיטת קונטיקט (ע. מאמן קו התקפה, קבוצות מיוחדות, מאמן כושר) ושבע שנים במכללת ניו-ג'רזי (קו הגנה ומתאם הגנה). ד"ר הופמן היה גם מאמן הכושר ועוזר מאמן בשתי קבוצות כדורסל ישראליות (הפועל גבעתיים והפועל גליל עליון), וחלק מצוות האימון של נבחרת הנוער של ישראל בכדורסל.

ד"ר הופמן

ד"ר ג'יי הופמן הינו פרופסור מן המניין בלימודים לתואר אימון ספורט ופעילות גופנית, ופרופסור לרפואה בבית הספר ע"ש ברנט לביו-רפואה באוניברסיטת סנטרל פלורידה. במקביל הוא משמש גם כמנהל המכון לפיזיולוגיה של המאמץ ואיכות חיים במכללה לחינוך ויכולת אנושית.

לפני הקריירה האקדמית שלו, ד"ר הופמן שיחק בNFL בקבוצות הניו-יורק ג'טס ופילדלפיה איגלס ובקבוצת טמפה ביי בנדיטס בUSFL.

בעברו הצבאי, פיקד ד"ר הופמן על היחידה הפיזיולוגית של חיל האוויר וכקצין מחקר ביחידת הכושר הקרבי בצה"ל.

"לכבוד הוא לי להיות חלק מהתאחדות הפוטבול ולהוביל את נבחרת ישראל להישגים הבאים שלה", אמר ד"ר הופמן. "כבכל הישג, זה התהליך שמעצב את השחקנים ונותן ערך מוסף. אני מתרגש לצאת לדרך חדשה, ומתרגש לראות שחקנים, מאמנים ומנהלים מתכנסים יחד כקבוצה, להשגת מטרותינו הלאומיות."

סטיב לייבוביץ', נשיא התאחדות, אמר: "שוחחתי ארוכות עם ד"ר הופמן ואנו סמוכים ובטוחים כי תחת מנהיגותו תעלה הנבחרת מעלה מעלה. יש בו שילוב נדיר של נסיון מקצועי ואהבת ישראל וכבוד הוא לנו שהוא יוביל את הנבחרת קדימה."

בקרוב תצא הודעה על תחילת ההכנות לקמפיין הבא ופעילות הנבחרת.