כסופי הגב הפסידו לבאר שבע אבל עלו לראשונה לפלייאוף

כסופי הגב "רוז וואלי קרוספיט" מזכרת בתיה הפסידו אמש לנחיל השחור באר שבע 14-6 אבל בכל זאת עלו לפלייאוף לראשונה בתולדות המועדון, לאחר שגברו על באר שבע בהפרש נקודות במפגשי ראש בראש בין הקבוצות.

תמונת שער: תום נודלמן

 

הנחיל השחור באר שבע 14 – כסופי הגב "רוז וואלי קרוספיט" מזכרת בתיה 6

סטטיסטיקה

תמונות מאת תום נודלמן

באר שבע היו צריכים לנצח ב35 הפרש ומעלה כדי לעלות לפלייאוף אבל ניכר מתחילת המשחק שהם לא הולכים לשבור על זה את הקופה. ציפו מהם לבעיטות אונסייד, טריק-פלייס ועוד, אבל לא ראינו אף מהלך אחד כזה במשחק.

כסופי הגב פתחו עם הרחקה ובאר שבע עברה את כל המגרש ורוני הייז רץ לט"ד 8-0. עידו אייזיקוביץ מסר ט"ד לרותם עוז אבל סינא עבאס חסם את הבעיטה להמרה 8-6. שתי הקבוצות הרחיקו ולא הצליחו בנסיון רביעי לפני המחצית.

באר שבע לא הצליחה בנסיון רביעי ומזכרת הרחיקה. הייז רץ לט"ד נוסף, 14-6. מזכרת הרחיקה ואלעד אילוז יירט מסירה של הייז בתוך האנד-זון. בן רחמים היטה מסירה של אייזיקוביץ בתוך האנד-זון בנסיון רביעי ובאר שבע הריצה את השעון כדי לשמור על הנצחון.

הייז השלים 9\18 מסירות ל-80 יארד ומסירה שיורטה, עם 71 יארד ושני ט"ד על הקרקע. מתנאל כץ תפס 3-53 וטל ביטון רץ ל-39 יארד. אהוד קליין הוביל את ההגנה עם 10 תיקולים והטיה ועבאס תרם 5, שתי הטיות וחסימת בעיטה.

אייזיקוביץ השלים 7\ 20 מסירות ל-58 יארד וט"ד. אוהד שמואלי רץ 20 פעמים ל-83 יארד ועמית זמיר תפס 4-31. חן הלל רשם 7 תיקולים עם אחד להפסד יארדים ועמית בן-יוסף תרם גם הוא שבעה. אלכס אלילויקו הוסיף 6 ושתי הטיות.

משחקי הפלייאוף מתחילים השבוע עם שני משחקים:

ביום חמישי יארחו הפתח תקוה טרופרס את מזכרת בתיה.

ביום שישי יארחו חיפה אנדרדוגס את חלוצי תל אביב.