האריות חזרו מפיגור ופתחו את העונה עם ניצחון

ליגת הפוטבול הישראלית ע"ש משפחת קראפט חזרה לפעילות לאחר פגרת קורונה ארוכה, עם ניצחון של אריות 'ביג בלו' ירושלים על חיפה 'נימו' אנדרדוגס, 40-14.

תמונת שער:  דוד סעד

אריות 'ביג בלו' ירושלים 40 – חיפה 'נימו' אנדרדוגס 14

נתוני משחק

תמונות מאת דוד סעד

הקבוצות עלו למגרש ושיחקו מחצית ראשונה מאוזנת והגנתית. הגנת האנדרדוגס, בניצוחו של המאמן החדש ג'יי הופמן, החזיקה את משחק הריצה של האריות והאורחים מהצפון עלו ליתרון בשניות האחרונות של המחצית עם הטאצ'דאון השני של אופק אסנפלד, 14-6 לחיפה.

צילום: דוד סעד

גני מידד הצליח להדליק איזו מדורת ל"ג בעומר מתחת לחבר'ה שלו, והאריות יצאו מההפסקה עם רעל בעיניים. אליעזר פולד מסר ט"ד לדוד אבל, ו-'סקרין' לדוד פיטוסי, עם סייפטי בקבוצות מיוחדות ביניהם, והאריות סיימו את הרבע השלישי ביתרון 22-14, יתרון שצמח ל-28-14 כבר במהלך הראשון של הרבע הרביעי עם עוד מסירת ט"ד מפולד לאבל. בקיק-אוף לאחר הט"ד חיפה איבדה פאמבל, ופולד ואבל התחברו לטאצ'דאון נוסף. אדר רז הבקיע שער שדה מ-29 יארד וההגנה קינחה עם הפלת קוורטרבק של לייב סקלר לסייפטי נוסף.

פולד דייק ב-17/25 מסירות ל-194 יארד ו-4 ט"ד, מתוכם 7-103-3 לדוד אבל. דוד פיטוסי רשם ט"ד בצפיסה וט"ד בריצה. את ההגנה הוביל סקלר עם 9 תיקולים, מתוכם 4.5 לאיבוד יארדים ושתי הפלות ק"ב, וגרם גם להשמטה. מורדי צ'רנוביץ תרם 5 עם 1 לאיבוד יארדים ואבל רשם 3 והפלת ק"ב.

יהב סיסו, במשחקו הראשון בתור ק"ב, השלים 8/13 ל-63 יארדים ושחר עדי תפס 48 מתוכם. אסנפלד סיים עם 17-59-2 על הקרקע, ומיכה אלון הוביל את ההגנה עם 12 תיקולים, מתוכם 4 לאיבוד יארדים והפלת ק"ב. עדי הוסיף 8 תיקולים עם אחד לאיבוד יארדים.

האריות יארחו בשבוע הבא את הנחיל השחור באר שבע וחיפה תתארח בשבוע שלאחר מכן אצל כסופי הגב מזכרת בתיה.