שחקני השבוע – שבוע מס' 7

תמונת שער: טלי אראל.

כל עונה ליגת הנוער על שם משפחת קראפט מספקת לנו לפחות שבוע אחד שכולם יודעים איזה כישרון ואיזה יכולת יש בליגה והשבוע האחרון על כל המשחקים הנהדרים שחווינו, הוא בדיוק שבוע כזה. אז מי בלט?

עדו אבני – QB #1 – באר שבע ספרטנים

הקוורטרבק בעונתו השניה בליגה מוצא את מקומו ובעיקר נראה שהוא מרגיש בנוח בהתקפה של אריאל בק, וכאשר ההתקפה עובדת כמו מול מודיעין במוצ"ש הוא פורח. אמנם הוא טעה פעמיים עם חטיפות לא מחויבות, אבל הוא היה בשליטה מלאה ומצא מטרות פנויות וחילק את הכדור בין 5 רסיברים שונים קיבל החלטות מצוינות במשחק הריצה כששמר את הכדור ורץ וסיים עם 18 מ-29 ל-239 יארד, 3 ט"ד, האחרונה במסירה יפיפיה ומדויקת לגדעון בדאון רביעי קריטי שלמעשה נתנה את הנצחון לבאר שבע. אבני ימשיך לגדול ולהתפתח וכדאי לשים לב אליו.

יעקב רבינוביץ' – WR/LB #84 – לוחמי יהודה

אם היה אפשר היינו בוחרים את הגנת לוחמי יהודה כיחידה אחת עם תוכנית משחק מצוינת לעצירת התקפת רעם רמת השרון ועם לחץ תמידי על הבקפילד והקוורטרבק גלעד אדלר (שהשלים רק מסירה אחת כל הערב). אבל מעל כולם התבלט רבינוביץ' וכהרגלו תרם בהתקפה את חלקו עם 77 יארדים כוללים, ועם זאת הוא פשוט היה במקום הנכון בהגנה ועצר כמה פעמים בכוחות עצמו את הרצים והרסיברים של רמה"ש. הוא סיים עם שמונה תאקלים כולם ללא יצוא מן הכלל תאקלים סולו (לבדו ללא עזרה), נתון נדיר למשחק וגם כמובן מנע והיטה שתי מסירות מלהגיע ליעדן, והוא ממשיך להיות אחד מהגורמים העיקריים לכך שהלוחמים הם בלתי מנוצחים.

אדר רז – #84 RB/K – כפירי ירושלים

עוד הופעה משולבת טובה ראינו מאדר רז מול ראשון לציון. אדר מהמנהיגים של הקבוצה הירושלמית, התאקלם בסגנון ההתקפה החדש של הקבוצה ומבלה הרבה בבקפילד, כאשר מקבל מספר נשיאות במשחק ריצה המשלב מספר רצים וגם שם את הנקודות הראשונות על הלוח על הקרקע אך היה למעשה הקלוזר של קבוצתו כאשר במחצית השניה (ולמעשה בדרייב אחד כמעט) תפס חמישה כדורים ל-83 יארד ואת הטאצ'דאון השני שלו. בין לבין הוא משמש כבועט של הקבוצה והשלים 3 מ-6 בבעיטות המרה וסיים עם ממוצע של 35.8 בשש בעיטות פתיחה.

עקבו אחרי התאחדות הפוטבול לעדכונים בכל רגע: באינסטגרםפייסבוק וטוויטר