רמת השרון מביסה את מודיעין, מבטיחה שבוע חופש בפלייאוף

רוב קבוצות הליגה נחו בשבוע האחרון לפני המאבקים בשבועות האחרונים לפלייאוף, אך כן התקיים משחק אחד בין שתי קצוות הליגה ואכן הקבוצה במקום הראשון הביסה ללא תנאי את הקבוצה מהמקום הלפני אחרון.

ניצי רמת השרון 70 – להבות מודיעין 0

נתוני משחק – STATS

שתי הקבוצות הגיעו עם סגלים חסרים למפגש שנערך ביום רביעי בירושלים, אך הקבוצה הבכירה יותר מהשרון ניצלה יותר טוב את העומק שלהם במיוחד בצד ההגנתי ולא התאמצו בדרך לניצחון מוחץ. הלהבות ניסו כמיטב יכולתם להשאר במשחק אבל ההתקפה התקשתה עד מאוד ואפשרה נקודות קלות במיוחד עם סנאפים סוררים במהלכי פאנט שברחו והסתיימו באנדזון בשיא של 4 סייפטים להגנה במשחק אחד.

איתן אדלר אחרי משחקו הטוב ביותר באוויר מול כרמיאל, ניצל דווקא את רגליו במשחק ורץ ל-45 יארד וסיים עם 4 ט"ד קרקעיים (וגם אחד במסירה). יותם אנוש מהצד השני מאוד התקשה והופל בסאק שש פעמים, פעמיים באנדזון שלו על ידי עמית רביב, גל חולי ואילי שילו. רביב היה המצטיין ההגנתי ולצד הסאק רשם גם 11 תאקלים, 4.5 לאיבוד יארדים, הטיית מסירה וגרימה להשמטה, כששילו מסיים עם שמונה תאקלים משלו. ה"מארחת" מהשרון הובילה במחצית כבר 0-44 עם מסירה של אדלר לגרינברג הטייטאנד, חיבור שהמשיך עוד מהמשחק הקודם ולקראת הסוף נשארו על הקרקע עם ריצות של תומאס וסורסקי כל אחד עם ט"ד בריצה.

ההתקפה של הלהבות השיגה רק דאון ראשון אחד כל המשחק ואנוש גם נחטף באחת מ-11 ניסיונות המסירה שלו, כשאיתי אילן חוטף ומחזיר את הכדור לאנדזון לסקור נוסף. ההגנה בסגול עשתה מאמצים ולפעמים ייצרו כמה מהלכים יפים כאשר גיא שאמי משתלט על פאמבל (לצד ארבעה תאקלים) ועמרי יודקין חוטף כדור מידי אדלר ממש על סף האנדזון, אבל זה כמובן לא מנחם לאור התוצאה הסופית במשחק.

רמת השרון יתכוננו לקראת משחק העונה ביום רביעי בעוד פחות משבועיים כאשר הם יארחו את לוחמי יהודה שינסו להגיע עדיין בלתי מנוצחים לפני הדרבי מול הכפירים ביום ראשון. מודיעין גם הם ינוחו שבוע לפני משחק שיכול קריטי עבורם אם הם מעוניינים עדיין להשתחל לפלייאוף מול ציידי חיפה, בשלישי הבא.